Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Amburi nädalahoroskoop

  Pilt : freepik Armastus Paaridele : Päik...

 

Pilt : freepik

Armastus

Paaridele : Päike muudab sind vastupandamatuks ja tõstab soovi olla imetletud. Sa võid kohtuda just sellel nädalal kellegagi, kes paneb su südame kiiremini tuksuma. Ja sa võid tunda suurt kiusatust ahvatlustele järgi anda. Aga ole ettevaatlik ja ära flirdi oma elukaaslase pilgu all.

Vallalistele : Sellel nädalal võid sa tunda suuri muutusi tunnete vallas. Kõik suhted, mida sa oled üles ehitanud, jäävadki sellisteks nagu nad on ja sa ei tee midagi, et muuta neid tugevamaks, sest sa tahad lõbutseda ja olla vaba. Sa elad päev päevalt ilma muretsemata tuleviku päras.t


Töö

Uraan soosib sind ja sa võid unistada suurelt. Neptuun võib aga kõigutada sinu jalgealust, ole sellepärast ettevaatlik ja ära usalda kuulujutte. 

 

 

 

 


Tervis

Üldiselt ei tohiks tervisemured sind vaevata. Võib-olla Marss võib ainult mõjutada tervise seisukorda. Energiast sul juba puudu ei tule. Võib-olla ainult kõrge vererõhk võib muret teha.


Raha

Tähed toetavad sind rahaasjades. Kui sa kuulad häid nõuandeid, võid sa teha kasulikke tehinguid. © 2021 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole