Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Milline ametipost on just sulle loodud vastavalt su astroloogilisele tähemärgile?

    Foto : unsplash / Scott Graham  Sinu astroloogilise...


 

 

Foto : unsplash / Scott Graham

 Sinu astroloogilise taeva 10. maja määrab sinu sotsiaalse staatuse ja sinu karjäärisihid. Vaata, milline ametipost sobib sulle kõige paremini vastavalt su sodiaagimärgile.


Astroloogiahuvilised juba teavad seda, et horoskoobi kaudu on võimalik teada saada inimese iseloomu, tema tugevate ja nõrkade külgede ning samuti ka karjääri kohta. 


Millises tähemärgis sina sündinud oled? 


Jäär

Sa oled liider ja juht

Sa oled sündinud teisi juhtima. Sa vajad tegevust ja liikumist, et mitte igavust tunda töö juures. Kõik vastutustunnet hõlmavad töökohad on sinu jaoks loodud: projektijuht, peatoimetaja, direktor, mänedzer jne. Sa ei talu üksluisust ja rutiini. Sa oled tugev ja arvestatav konkurent: tippspordiga tegelemine peaks sulle samuti sobima.

 

Sõnn

Hästi tasuv töö

Sa oled praktilise meelega ja väga kannatliku loomusega. Sulle on väga tähtis rahaline turvatunne. Sa oled hea nõunik finantsalal, tubli juhataja, hästi saaksid sa ka hakkama kinnisvara maaklerina või siis pangas töötades. Samuti sobivad sulle kunstiga seotud alad aga ainult tingimusel, et see ära tasub. Sest sa oled küll loominguline ja sulle meeldib muusika ja kunst aga kindlasti ei ole sa nõus loobuma oma mugavusest ega rahalisest heaolust.

 

 

 

 

 

Kaksikud

Suhtlemisega seotud alad

Sa ei kannata rutiini ja sa tahaksid tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Sulle meeldivad kõik alad, mis võimaldavad sulle inimestega suhelda. Sa tunneksid end hästi ajakirjanikuna või kaubanduses töötades. Sa tunned ruttu igavust ja vajad intellektuaalset stimulatsiooni. Pole siis ime, et sa nii tihti töökohta vahetad.

 

Vähk 

Perefirma

Sa vajad head ja rahulikku õhkkonda enda ümber, inimesi, kes sind austavad ja sinust lugu peavad. Väga sageli töötavad Vähi tähtkujus sündinud inimesed sellepärast koos oma pereliikmete või elukaaslasega. Milliseid ametiposte sa võiksid aga kaaluda: kohviku pidaja, ajaloolane, külalistemaja pidaja, notar.

 

Lõvi

Sa oled sündinud staariks

Sa vajad ühiskondlikku tunnustust, prestiiži, au ja kuulsust. Sa oled loodud selleks, et saada kuulsaks. Ükskõik, millise ametiala sa endale ka ei vali, ikka leiad sa tee tippu. Kõik luksuse ja glamuuriga seotud alad on sinu jaoks (5 tärni hotell, juveelipoed jne...), samuti sobid sa ideaalselt ka suursaadikuks või maailmapanga presidendiks. 


Neitsi

Arst, toitumisnõustaja, õpetaja

Sa vajad ametit, mis annab su elule mõtte. Töö struktureeritud ja organiseeritud keskkonnas on sulle sobilik (arst, toitumisspetsialist, sotsiaaltöötaja, teadlane, õpetaja jne). Sa vajad tööd, kus sa saad oma teadmisi ja oskusi ära kasutada teiste aitamiseks.

 

 

 

 

 

Kaalud

Õigusteadusega seotud ametid

Sa ei kannata ebaõiglust. Sa oled väga hea vahendaja. Sa tahad töötada õigusvaldkonnaga seotud ametitel ja kaitsta teiste huve. Sulle sobivad hästi sellised ametid nagu advokaat, kohtunik, politsei, vahendaja jne. Samuti sobivad sulle kõik kunstiga seotud alad nagu luuletaja, tantsija, illustraator. 


Skorpion

Töö, milles on mingi salapära

Sulle meeldib töö, milles on mingi salapära ja mis sarnaneb sinu loomusele. Detektiiv, uurija, astroloog... Sa huvitud ametitest, mida paljud ei tunne. Günekoloog, seksuoloog ja psühholoogia on samuti alad, mis sulle huvi pakuvad. 

 

Ambur

Poliitiku karjäär

Sul on kõrged ambitsioonid. Sinust saaks suur juht, sa saavutaksid edu poliitikas, müügi alal, administratsioonis, rahvusvahelistel ametikohtadel, sotsioloogina või siis hariduses, sest sa oled väga hea suhtleja. Sulle sobivad ka alad, mis võimaldavad sul reisida. 


Kaljukits

Täpsust nõudvad tööd

Ilma tööta ei oskaks sa ilmselt elada, sulle sobivad väga hästi ametikohad, mida peetakse stressirohketeks ning mis nõuavad erilist täpsust: arheoloog, insener, teadlane, uurija... Administratiivsed struktuurid sobivad sulle samuti, sest sa hindad tõsist töökeskkonda.

 

 

 

 

 

Veevalaja

Sa oled sündinud ettevõtjaks

Sa vajad vabadust, sõltumatust, iseseisvust, tegutsemisvõimet. Kui sa ei leia endale sobivat töökohta, miks mitte siis ise midagi luua? Sa oled ju sündinud ettevõtja. Sulle meeldivad projektid, uuendused ja väljakutsed. Veevalajad tegelevadki väga tihti ettevõtlusega. Samuti sobivad neile humanitaaralad ja heategevus.

 

 Kalad

Loominguga seotud töö

Kaladel on kunstniku hing, nad on rohkem oma loomult passiivsed, kui aktiivsed. Nad tunnevad end hästi kunstiga seotud alatel aga mitte artistina. Nad eelistavad jääda varju. Menuromaani autor, helilooja, stsenarist... Samuti sobivad töökohad meditsiinivallas: medõde, arst). 

 

 

 

  

 

 


Kommentaare ei ole