Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Mõned tõed meeste kohta, mida sa tõenäoliselt kuulda ei taha.

1. Kui ta annab märku, et sa teda ei huvita, siis usu mind, mu kallis - just nii see ongi! 2. Ära aja segi viisakust armastusega. Ta ...


1. Kui ta annab märku, et sa teda ei huvita, siis usu mind, mu kallis - just nii see ongi!

2. Ära aja segi viisakust armastusega. Ta on lihtsalt viisakas ja hästi kasvatatud. Või tahab lihtsalt sind üheks ööks. Emba-kumba. Aga kõik ei ole kohe märk armastusest.

3. Temaga ühise öö veetmine ei tähenda sugugi seda, et ta sind armastab.

4. Kui ta alguses vaeva ei näe, siis hiljem sa teda juba muuta ei saa.

5. Üheöösuhtest saab harva armastus, mehed otsivad sageli seiklusi ja niisama suhteid ilma tõsiste kavatsusteta. Ära oota midagi muud sealt, kus seda ei ole.

6. "Ma pole veel tõsiseks suhteks valmis", on ainult vabandus, et mitte sinuga end siduda.7. Ta võib su südame murda isegi siis, kui teie vahel veel midagi tõsist ei ole.

8. Isegi, kui ta peaks sulle ütlema, et ta sinu järele igatseb, ei tähenda see midagi, kui ta sõnad ainult sõnadeks jäävad ja kui nendele tegusid ei järgne.

9. Kui ta võib veeta mitu päeva ilma sinuga rääkimata, siis ilmselt ei ole sa tema jaoks nii tähtis.

10. Inimesed muutuvad. Suhted muutuvad. Ja mitte alati paremuse suunas.

11. Te võite omavahel iga päev rääkida aga kui te ainult kirjutate ja mitte kunagi ei kohtu, siis ei saa seda suhteks nimetada.

12. Tutvumisportaalides satud sa sageli meeste otsa, kes juba on kellegagi koos ehkki nad vastupidist väidavad.13. Tema kirjade järgi võib ta tunduda sulle ideaalne, aga tegelikus elus võib kõik olla teisiti. Inimene pole kunagi see, kellena ta end ise kirjeldab.

14. Isegi, kui välimus pole tähtis, siis on ikkagi oluline, et teineteise vahel oleks mingi külgetõmme, eriti kui sa tahad, et teie suhe kestma jääks.

15. Ükskõik, kui palju sa teda ka ei armastaks, ei tohiks sa tema pärast ohverdada neid inimesi , kes on sulle kallid ega oma tööd.

16. Mehed ei ole alati lollid. Tihti oled sina ise rumal. Nii lihtne see ongi.

17. Mõnikord on hea anda teine võimalus. Aga enamikul kordadest on see väga halb mõte. Te läksite lahku ju selleks oli ju mingi põhjus?

18. Tihti armastad sa kedagi nii palju, et sa näed märke, mida tegelikult ei ole ja  ei näe signaale, mis peaksid sind valvsaks tegema.

19. Alati on võimalus, et sind hakatakse eirama, isegi sellise mehe poolt, kes tundus olevat hea.

20. Mõnikord on raske öelda, kas keegi tahab sinuga koos olla või veeta ainult ühe öö. Tihti avastad sa seda alles liiga hilja ja siis, kui su süda on juba puudutatud.21. Kui hea pole ka su maitse meeste suhtes, ühel või teisel hetkel satud sa ikkagi kellegi otsa, kes ei vääri ühtegi sekundit sinu elust.

22. See, et kaks inimest teineteisesse armunud on, ei tähenda, et nad on loodud kogu eluks kokku.

23. Selleks, et usaldust luua suhtesse, on vaja kogu elu ja selleks, et seda hävitada, on vaja paari sekundit.

24. See suhe kas kestab kogu elu või purustab su südame. Sul on ainult kaks valikut.

25. Igal inimesel on kord elus süda murtud olnud  ja sina ei ole erand selles reeglis.


Kommentaare ei ole