Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: Jonnakas ja tujukas Vähk

Aeg on sinu tõelist palet näidata, kulla Vähk! 1. Sa oled väga tundlik ja võtad kõike isiklikult. Sulle ei meeldi, kui sinust halva...


Aeg on sinu tõelist palet näidata, kulla Vähk!

1. Sa oled väga tundlik ja võtad kõike isiklikult.


Sulle ei meeldi, kui sinust halvasti räägitakse, kohe kindlasti mitte. Ja ükskõik, mida sa ka ei ütle, sa oled üks kõige tundlikum tähemärk.

2. Sa oled umbusklik.

Sa näed halba igal pool. Sa ei kingi oma usaldust igale ühele.


3. Sa oled jonnakas

Kui sa rahul ei ole, siis sa jonnid ja oled omaette.

4. Sa ei suuda otsustada.

Sa ei taha otsuseid vastu võtta ja kui sa ka seda teed, siis on suur võimalus, et sa oma otsust veel viimasel minutil muudad. Sa pole väga enesekindel.
5. Sa oled kangekaelne.

Su tunded valitsevad su mõistuse üle. Kui sa millegi peale mõtled, siis on raske su arvamust muuta. Sa võid isegi iseendale vastu rääkida.

6. Sa oled natuke lapsik.

Kui midagi korrast ära on, võid sa hakata seda järjest ketrama ja ei suuda järgmise asjaga alustada. Ja sa võid minna isegi oma ema käest abi paluma.


7. Sa oled tujukas.

Sinuga pole üldse kerge, kunagi ei tea, kuidas sa reageerid. Ühel hetkel oled sa heas tujus ja järgine hetk solvud. Ja kui sa juba mossitama hakkad, siis sa nii lihtsalt seda ei lõpeta.

8. Sa oled nostalgiline.

Liiga nostalgiline. Sa elad palju minevikus ja armastad oma lapsepõlve meenutada. Sinu jaoks ilusam aeg oligi see, mis kunagi oli.

Kommentaare ei ole