Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Testi ennast: See, mida sa esimesena pildil näed, võib rääkida palju sinu tõelise isiksuse kohta

See on põnev isiksusetest. Vaata tähelepanelikult pilti, esimene asi, mis sulle silma jääb, võib paljastada kõige salajasemaid asju s...


See on põnev isiksusetest. Vaata tähelepanelikult pilti, esimene asi, mis sulle silma jääb, võib paljastada kõige salajasemaid asju sinu isiksuse kohta. Vastavalt sellele, kuidas sina seda pilti näed, võib aimu saada sinu mõtetest ja su maailmavaatest.

Rorschach' testid on olnud psühhiaatrite poolt juba ammu kasutusel, sest need testid võimaldavad aimu saada patsiendi erinevaid isiksusekülgi. Seda antud testi on kasutatud töövestluste puhul selleks, et aimu saada kandidaadi iseloomust. Meie keskendume ühele pildile. Ilma eelnevalt mõtlemata - mis on esimene asi, mis sulle silma hakkas. Lugedes altpoolt vastuseid, saada sa teada, milline on sinu profiil ja kuidas see mõjutab sinu isiksust.Vaata pilti ja ütle, mida sina esimesena pildil näed?


1. Raudrüütel

Kui sa märkasid esimesena pildil raudrüütlit, siis oled sa pigem vaiksevõitu loomusega inimene. Sulle meeldib rääkida nii vähe, kui võimalik ja sa eelistad palju rohkem selle asemel tegutseda. Oma loomuselt oled sa heatahtlik inimene, kes sageli peab tähtsamaks teiste inimeste heaolu ja vajadusi iseenda omadest.

Minevikus läbi elatud kogemused on sind õpetanud olema ettevaatlik selleks, et end kaitsta. Sa oled ehitanud enda ümber müürid, millest kõik üle ei pääse. Need müürid kaitsevad sind silmakirjalikkuse ja pealiskaudsuse eest aga samas ei muuda lihtsamaks ka suhtlust sinuga. Need inimesed, kes tahavad sind lähemalt tundma õppida, peavad varuma kannatlikkust. Sa küll näitad ka välja oma nõrku külgi aga ainult kõige lähedasematele inimestele ja see sobib sulle hästi. Sa tahad, et sinu emotsioonid oleksid ainult sinu teada ja sa ei hakka oma südant kõigile puistama. See aitab sul mitte korrata mõningaid minevikus korda saadetud vigu ja eksimusi, aga samas ei lase sul ka elada täisväärtuslikult teiste inimestega suheldes.


2. Tantsijad

Kui sa nägid ühte tantsijatest: baleriini või teda saatvat meest pildil, siis oled sa mittekonformistlik inimene, kellele meeldibki teistest erineda. Kõik seadused ja reeglid sinu jaoks ei kehti, sest sina oled otsustanud elu oma äranägemise järgi. Sa oled loominguline ja romantiline, sa idealiseerid mingil määral liiga palju inimestevahelisi suhteid. See nägemus takistab sul luua kindlat alust püsivate sõprussuhete loomiseks, sest esimese probleemi ja lahkheli puhul jalutad sa lihtsalt minema.

Selle tõttu on su tõeliste sõprade ring üsna väike ja muutub sageli. Ometi peaksid sa õppima mõtlema rohkem nende inimeste peale, kes sulle tõesti loevad ja tähtsad on. Ära karda oma uhkust kõrvale panna ja minna nende poole, kes on aidanud sind elus nii mitmelgi korral. Sinu üksik vaim ei tohi takistada sul olla nende jaoks olemas, kes sind siiski hindavad.

3. Eaka mehe nägu

Kui sa pilti vaadates nägid kõigepealt vana mehe nägu, siis tähendab see, et sa oskad näha globaalselt sündmusi, mis su elus aset on leidnud. Sa oled tark ja kindlasti mitte rumal. Sind ei huvita olla rambivalguses kõikide pilkude all, selleks oled sa liiga reserveeritud loomusega. See ettevaatlik loomus võimaldab sul paremat ülevaadet asjadest ja vaadata seda läbi analüüsiva pilgu. Sinu vaatlev loomus võimaldab sul olla kooskõlas oma põhimõtetega ja omada väga rikast vaimset elu. Ent sa ei katsugi oma tarkust edasi anda ja sellest on tõesti kahju. Sinu lähedastel on sinult palju õppida, sest sa oled väga ettenägelik ja paistad sellega silma. Sinu kannatlik meel ja hinge soojus tekitavad teistes sinu vastu imetlust. Need omadused on aidanud sul vältida liigseid kannatusi, sest sinu jaoks kõige tähtsam on alati peamisem.Kommentaare ei ole