Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

HOROSKOOP: 3 tähemärki, kellele juulikuu kõige rohkem õnne toob

giphy Suvi on lõpuks ometi kohale jõudnud. Loodetavasti on ka sinul aega suve nautida! Mida aga ennustavad selleks suveks planeedid? M...

giphy
Suvi on lõpuks ometi kohale jõudnud. Loodetavasti on ka sinul aega suve nautida! Mida aga ennustavad selleks suveks planeedid? Milliseid tähemärke soosivad tähed kõige rohkem?

1. Jäär ( 21. juuli - 19. aprill)

Juulikuus soosivad tähed Jäära tähtkujus sündinud inimesi. Marss toob sulle energiat, Saturn aga annab võimupositsiooni ja nagu kõigest sellest veel ei piisa, kuu mitmekordistab su julgust ja kirge. Sinu jaoks, kallis Jäär, tuleb juulikuu kõige parim kuu. Tal on sulle palju häid üllatusi varuks. Aeg on paras, et alustada uute professionaalsete projektidega. Kui sa oled vallaline, siis see on just see kuu, mil võimalused on kõige suuremad, et keegi su ellu saabub, keda sa kunagi ei unusta. Kellega sa tunned hingesugulust. See võib olla ilusa sõpruse algus või siis hoopis midagi enamat...

2. Veevalaja (21. jaanuar- 18. veebruar)
Peale seda perioodi, mille jooksul sa oled tundnud, et midagi su elus nagu ei liiguks, hakkavad lõpuks ometi muutused aset leidma. Töö juures läheb kõik väga hästi, sinu pingutused leiavad väärilise tasu ja võib-olla on oodata isegi karjääritõusu. Septembrikuu tõotab sulle samuti uusi ja rikastavaid töökohustusi, juhul, kui sa oled valmis oma mugavusstsoonist välja tulema. Seni aga naudi suve, mis tuleb sinu jaoks muretu ja ootamatult hea, sa õpid nautima väikesi asju elus. Samuti ei puudu ka armastus, Veenus ja Marss liidavad oma jõu selleks, et su suvi võimalikult kirglik tuleks. Kui sa peaksid üksik olema, siis võib-olla just sel suvel kohtud sa oma elu armastusega?

3. Lõvi ( 23. juuli - 22. august)

See suvi toob sinu ellu suuri muutusi. Veenus ja Marss saadavad sind ja hellitavad üksteisevõidu. Sinu peal on kõikide pilgud, sind armastatakse ja imetletakse. Sinu võlu ei jäta kedagi ükskõikseks. Aeg on paras, et julgeda teha seda, mida sa kunagi veel teinud ei ole. Tänu Merkuurile on võib tulla hea muutus ka sisse sinu tööasjades. Usalda oma intuitsiooni, mis sind juhatab õigele teele õigel hetkel.

Kommentaare ei ole