Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

See, mida sa pildil esimesena näed, räägib palju sinu praeguse olukorra ja mõtteviisi kohta!

Isiksuseteste on palju, mõned neist on lihtsalt lõbusad, teised jällegi omavad teaduslikumat põhja. Myers-Briggsi isiksusetesti näol on t...

Isiksuseteste on palju, mõned neist on lihtsalt lõbusad, teised jällegi omavad teaduslikumat põhja.

Myers-Briggsi isiksusetesti näol on tegemist optiliste illusioonidega. Optiline illusioon on illusioon segaduse pärast, mida ta ajus esile kutsub ja neid võib tõlgendada mitmel erineval moel.

Vaata, mida sina allolevatel piltidel esimesena näed!Kui sa nägid autot esimesena, siis ilmselt hindad sa kõrgelt oma vaba aega. Sa tahad palju reisida, käia uutes kohtades, kohtuda uute inimestega, proovida uusi asju jne. Sa tahad elada oma rütmi ja soovide järgi, mitte veeta kogu oma elu töö juures.

Kui sa aga nägid meest binokliga, siis tõenäoliselt oled sa analüütilise mõtlemisega inimene.

Sa näed maailmapilti globaalselt ja ei pööra palju tähelepanu pisiasjadele. Sa õpid läbi selle, mida sa näed ja võtad uut infot kiiresti vastu.  Sa oled äärmiselt efektiivne ja oma ala spetsialist. Võib-olla tuleks kasuks mõnikord vaadata rohkem ka detaile, millel teinekord on elus suur tähtsus.

Kui sa nägid aga A tähte, mida polegi esmapilgul nii kerge näha, siis tähendab see seda, et sinu eest ei jää mitte miski varjule!

Sa pöörad palju tähelepanu pisiasjadele ja oled teistest inimest intuitiivsem.

Kui sa nägid esimesena pildil krokodilli, siis näed sa olukorda globaalselt. Sa võid olla oma loomult natuke jahe ja uhke, keegi, kes ei taha tegeleda asjadega, mis ei nõua kohest käsitlemist. Tõenäoliselt oled sa praktilise meelega ja ei armasta oma raha tuulde loopida. Sa ei riski niisama kergekäeliselt. Sa oled pigem ettevaatlik ja sinu elus on vähe ruumi uudsusele.

Kui sa aga nägid paati, siis näed sa elus pisiasju ja vähe on asju, mis sinu eest varjule jäävad. Sa oled originaalne ja palju loomingulisem, kui teised. Sa võid olla kunstnik või filosoof. Kuidas ka ei ole, tähtis on mitte liiga palju ära eksida detailidesse.Kui sa nägid pildil vana meest, siis tõenäoliselt oled sa hea iseloomuga, tundlik inimene, kes teab sageli hästi, mida teised inimesed tunnevad. Ilmselt on sinu juures domineerivam parem ajupoolkera, mis on loomingulisem ja viitab kunstikalduvusega inimesele.

Kui sa aga nägid esimesena naist, siis oled sa tõenäoliselt intelligentne ja analüütilise mõtlemisega. Sa mõtled sageli liiga palju ja arvutad alati oma pead kulud ja tulud enne, kui millegagi tegelema hakkad. Ilmselt on sinu juures domineerivam vasak ajupoolkera. Ära unusta kõige selle juures näha ka head inimeste juures, aidata teisi ja teha maailmast parim paik.


Kui sa nägid pildil sambaid esimesena, siis ilmselt meeldib sulle mugavus ja kindlustunne elus. Tõenäoliselt ei vii sa oma kõige suuremaid unistusi ellu ja ei jõua väga kaugele karjääriredelil, sest sa ei taha oma mugavusstsoonist välja tulla. Kui sa midagi aga muuta tahad, siis pead sa esimesena lõhkuma omaenda ehitatud piirid. Praegu on sul harjumus palju unistada aga mitte midagi õieti ette võtta.

Kui sa nägid aga mehe kujusid sammaste vahel, siis on see märgiks sellest, et sa oled vaba ja võid minna sinna, kuhu sa tahad ja millal sa tahad. Su elus pole kohta rutiinile ja igavusele. Su elu on täis sõpru ja häid tuttavaid, seal on ruumi põnevusele ja üllatustele. Sa peaksid ainult õppima ankrut hiivama ja kasvatama juuri. Siis, kui tuleb õige aeg selleks.Kui sa nägid esimesena inimeste profiile, siis ilmselt mõtled sa teistele inimestele enamiku ajast. Sa oled palju parem suhtleja, kui keskmine inimene. Sa oled seltskonnainimene, sulle meeldib olla ümbritsetud teistest inimestest. Sa lased ka end liiga kergesti mõjutada nii headest, kui halbadest inimestest. Sa vajad elu väljaspool koduseinu. Sa pead õppima eristama inimesi, kes soovivad sulle head ja neid, kes soovivad sulle halba ning tegema valikuid. Vali hoolikalt neid, kellele sa usaldad oma saladusi ja kellega sa koos töötad.

Kui sa nägid aga küünlajalga esimesena, siis on see märk sellest, et sa oled sügava sisemise eluga. Sa mõtled rohkem iseendale, kui teistele. Sa tegeled liiga palju omaenda mõtetega. Sulle meeldib olla oma kodus ja üksi. Teiste seas tunned sa end ebakindlana.


Kui sa oled naine ja nägid esimesena mehe nägu, siis tähendab see seda, et sul on tugev libiido ja vajadus romantilise kaaslase järele. Kui sul aga on juba kaaslane, siis on see märgiks teie omavahelisest tugevast suhtest.

Kui sa aga oled mees ja näed pildil esimesena meest, siis oled sa hetkel hõivatud oma probleemidele teiste meestega - on siis tegemist tööalaste- või sõpradega.

Kui sa oled aga naine ja nägid esimesena naist, siis tähendab see, et sa oled enesekindel ja positiivne naine.

Kui sa oled mees ja nägid esimesena naist, siis on see märgiks, et sa otsid kedagi, kellega oma elu jagada. 


Kommentaare ei ole