{ads}

HIDE

Viimased

latest

Veevalaja

    Armastus   Võib-olla tahaksid sa, et su kaaslane veedaks rohkem aega sinuga. Ainut, et temal on juba teised p...

 


 

Armastus

  Võib-olla tahaksid sa, et su kaaslane veedaks rohkem aega sinuga. Ainut, et temal on juba teised plaanid. Ära võta temalt kõike ära, kui sa ei taha, et ta läheb mujale otsima seda, mida ta kodunt ei saa. Vallaline: ära räägi oma muredest kohe esimesel kohtumisel.

 

Tervis

Sa pead muutma oma toitumist paremaks. Kui sa ei vali, mida sa sööd, tekivad sul seedeprobleemid ja lisaks tunned sa suuremat väsimust. Hakates tervislikumalt toituma ja rohkem liikuma, muutub ka su tervis paremaks ja sa saad jõudu juurde. Ära unusta ka rohkem väljas värske õhu käes viibida.

 

 

Töö ja raha

Sa pead rohkem pingutama, et häid tulemusi saada ja näita välja suuremat ettevõtlikkust. Ära oota, et teised sinu eest kõik ära teeksid ja otsustaksid.  Mis puutub rahaasjadesse, siis oleks parem, kui sa hoiaksid praegu rohkem kokku.


Pere ja sõbrad

Juba mõnda aega oled sa muutnud kodusemaks ja lähed õhtuti varem magama. Su sõbrad on hakanud muretsema sinu pärast, sest sind on raske kätte saada. Praegusel hetkel on pere saanud sinu prioriteediks, ära siiski unusta oma sõpru ära.

Kommentaare ei ole