{ads}

HIDE

Viimased

latest

Skorpion

      Armastus Võib juhtuda, et järgmisel nädalal teed sa nägu nagu oleks keegi sind solvanud. Sa keeldud rääk...

 


 

 

Armastus

Võib juhtuda, et järgmisel nädalal teed sa nägu nagu oleks keegi sind solvanud. Sa keeldud rääkimast sellest, mis päriselt juhtus ja mille pärast sa solvunud oled ning loodad oma südamepõhjas, et teine sellest ise aru saab. Aga kallikene, sul tuleb kaua oodata! Sa teed ise olukorra ainult hullemaks nii. Sul ei maksa oodata oota, et teine teeks esimese sammu. Võib-olla oleks aeg lõpetada selline mäng ja rääkida asjad sirgeks omavahel. Vallalised: sellel nädalal võib aset leida üks oluline kohtumine teie elus.

 

Tervis

Tänu Kuu seisule oled sa heas vormis. Katsu ainult midagi ette võtta, mis aitaks sul maandada stressi. Kindlasti ära jää üksi omaette oma mõtetega, see muudab asja veelgi hullemaks. Räägi kellegagi oma muredest ja veeda rohkem aega looduses.

 


Töö ja raha

Tundub, et sind on ees ootamas kiire nädal. Ära satu paanikasse, kui asjad ei lähe sinu ootuste kohaselt. Mis puutub rahaasjadesse, siis pea eelarvest kinni. Sest hooletu suhtumine võib sulle kalliks maksma minna.

 

Pere ja sõbrad

Mõnikord, selleks, et oma patareisid täis laadida, tuleb lihtsalt rohkem aega veete oma lähedastega. Näiteks mine oma haiget tädi vaatama. Või kutsu sugulased külla. Küll sa näed, et see aitab sul oma enesetunnet parandada ja tuua igapäevasesse ellu natuke rõõmu.
Kommentaare ei ole