{ads}

HIDE

Viimased

latest

Pikaajaline suhe

  Kui sa otsid oma ellu armastust, siis pead sa teadma, et pikaaja...

 


Kui sa otsid oma ellu armastust, siis pead sa teadma, et pikaajaline suhe ei ole üldse selline nagu paljud arvavad. Pikaajaline suhe ei ole selline, et iga päev tuuakse kohvi voodisse ja te veedate oma päevi teineteist imetledes. Pikaajaline suhe ei tähenda seda, et kodu on kogu aeg korras ja puhas, täis naeru ja armastust.
Pikaajaline suhe ei ole üldsegi selline. Pikaajaline suhe tõmbab su teki öösel ära ja norskab su kõrval, pikaajaline suhe teeb sulle mõnikord oma sõnadega palju haiget. Mõnikord ei taha sa teda üldse enam näha, kuni te jälle omavahel olete ära leppinud. Pikaajaline suhe tähendab tulla koju iga õhtu ja näha sama inimest ees. 
 
 
Seda inimest, kes muretseb sinu pärast hoolimata kõigest. Pikaajaline suhe tähendab naerda rumalate asjade üle ka ilma seda tahtmata. Pikaajaline suhe tähendab ka seda, et sa võid käia kodus ringi väljaveninud dressidega. See tähendab teineteise aitamist elus. See tähendab oskust neelata alla see, mis on parem jätta enese teada. See tähendab seda, et kui sul on elus emotsionaalne kriis ja sa ei taha kedagi näha, ei lähe su kaaslane minema, vaid ütleb, et kõik see läheb mööda. Ja sina usud teda.
Pikaajaline suhe tähendab armastada kedagi hoolimata elu raskustest. Armastamine aga ei ole alati kerge. Ent see on imeline tunne, mis annab tuge ja lootust, see on üks parimatest tunnetest, mida sa elus tunda võid.

Kommentaare ei ole