{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lõvi

    Armastus Võib juhtuda, et sul tekib soov jätta kõik sinnapaika. Su kaaslane võib teha kõik, et aidata sul end p...

 


 

Armastus

Võib juhtuda, et sul tekib soov jätta kõik sinnapaika. Su kaaslane võib teha kõik, et aidata sul end paremini tunda, kutsuda sind välja, aga sinu jaoks ei muuda see midagi. Sa oled nagu ära tehtud ja ootad ise ka ei tea mida. Tegelikult tahad sa teise kannatlikku meelt proovile panna ja teha kindlaks, kui suur on tema armastus sinu vastu. Õnneks ei ohusta mitte miski sinu paarisuhet. Kui sa oled aga vallaline, siis näed sa teistes inimestes ainult vigu. Katsu näha rohkem inimestes head, kui halba.

 

Tervis

Mis puutub tervisesse, siis ei ole sa ilmselt sellel nädalal kõige paremas vormis. Väikesed terviseprobleemid võivad sind kimbutada ja see võtab tuju ära. Õnneks midagi tõsist sind ei ähvarda ja su tervis taastub ruttu. Selleks, et kiiremini terveks saada, hoolitse järgmiste päevade jooksul rohkem oma tervise eest  ja ära unusta, et hoolitseda tuleb nii vaimse, kui füüsilise tervise eest. Puhka rohkem ja tee midagi, mis valmistaks sulle rõõmu.

 

 

Töö ja raha

Sellel nädalal mõtled sa ilmselt rohkem oma rahaasjade peale, sest rahamured ei lase sul magada. Sa kardad oma tuleviku pärast ja see tekitab sinus masendust. Kõige parem, kui sa organiseeriksid oma rahaasju paremini ja peaksid eelarvest kinni. Ära siiski muretse liiga palju, sest kõikidele probleemidele leidub lahendus.  Töö juures on sind ees ootamas aga head uudiseid.

 

Pere ja sõbrad

Veeda rohkem aega lähedaste ringis, see on kõik, mida sa hetkel kõige rohkem vajad. Sõbrad teavad, kuidas su tuju tõsta ja oskavad sulle head nõu anda. Kommentaare ei ole