{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lapsehoidja lubas lapsel süüa 11 pakki kummikomme, sest laps ise palus

Kuidas sina reageeriksid, kui keegi lubaks sinu lapsel süüa 11 pakki kummikomme?     

Kuidas sina reageeriksid, kui keegi lubaks sinu lapsel süüa 11 pakki kummikomme? 

 


 Lapsehoidja leidmine ei olegi alati nii lihtne, sest lapsevanemana me ikka muretseme ju oma lapse heaolu pärast ja tahame talle kõige paremat. Üheks ja kõige tähtsamaks kriteeriumiks valiku juures on kindlasti see, et inimene oleks usaldusväärne. Ent alati see nii ei lähe ja paljudel on tulnud pettuda inimeses, kelle nad usaldasid oma võsukesi valvama. Nii juhtus ka selle isaga, kes kirjutas oma loost sotsiaalvõrgus X (endine Twitter). Ta selgitas, et tema 4-aastase tütre lapsehoidja lasi lapsel südamerahuga süüa ära 11 pakki kummikomme! 

 

 

 

 

Lapsehoidja õigustus jättis isa sõnatuks

Lapse ema oli see, kes nägi, kui palju komme laps oli söönud. Kui ta lapsehoidja käest küsis, miks ta lubas tema tütrel nii palju komme süüa, vastas too, et aga laps ise küsis. Lapse isa otsus oli kindel : tema ei luba enam seda lapsehoidja oma lapse juurde. 

 

 

Antud postitust on juba loetud üle 8,5 miljoni korra. Lugejad tahtsid muuseas teada, kuidas nad sellise lapsehoidja peale sattusid. Lapse isa vastas, et ta usaldas oma naise hooleks lapsehoidja leidmise, kes tavaliselt tunneb hästi inimesi ega eksi, ainult seekord pani ta mööda. Mees lisas juurde, et nemad on harjunud tavaliselt tervislikult toituma - raske on leida peret, kus toitutakse tervislikumalt, kui nende kodus. Ainult lastel on lubatud süüa 1 pakk kummikomme päevas, mitte rohkem. 

Kuidas ka ei ole, lugejad olid šokeeritud sellest, et nii väike laps neelas alla nii suure hunniku suhkrut. Üks neist kirjutas, et ta luges alguses valesti ja arvas, et juttu käib 11 kommist. Ent 11 kommipakki on liig, mis liig. Üks teine aga võttis asja naljaga pooleks : "Võib-olla sõigi teie tütar ära ainult 1 paki ja lapsehoidja pani kõik 10 ise nahka!" 

Kommentaare ei ole