{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaksikud

      Armastus Võib juhtuda, et järgmisel nädalal muutub su kaaslane rahutumaks ja hakkab rohkem muretsema. Sa...

 


 

 

Armastus

Võib juhtuda, et järgmisel nädalal muutub su kaaslane rahutumaks ja hakkab rohkem muretsema. Sa pead kõik tegema, et aidata tal oma enesehinnangut tõsta Hea oleks, kui sa teda lohutaksid, toetaksid, ära kuulaksid ja oleksid mõistev. Vallalised : kahjuks satute te kogu aeg valede inimeste otsa. 

 

Tervis

Mis puutub tervisesse, siis on sind ees ootamas väga hea nädal. Su tervis muutub iga hetk aina paremaks, ükski probleem ei tohiks sind kimbutada. Enesetunne on hea. Ja see ongi kõige tähtsam. 

 

 

Töö ja raha

Su rahaline seis sõltub suurel määral sellest, millises tujus sa hetkel oled. Sa oled suure südamega ja võid teha suuri kingitusi oma lähedastele. Kink teeb alati rõõmu, ära ainult unusta, et sina ise oled kõige suurem kingitus. Ära lihtsalt raiska oma raha.  Töö juures kasuta ära oma veenmisoskust. Sul läheb seda vaja. 


Pere ja sõbrad

Eelmine kord, kui sa sugulastega koos olid, lubasid sa endale, et saate edaspidi rohkem kokku ja ei oota selleks ainult suuri sündmusi. Kahjuks aga läheb elu nii ruttu, et kuidagi ei jõua kõike plaanitut ära teha. Mõte aga pole siiski kuhugi kadunud ja sa ootad ainult õiget aega. Nüüd on see õige aeg kätte jõudnud: helista ja võta ühendust.

Kommentaare ei ole