{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : milliste tähemärkide esindajad võivad anda sellel suvel lahkumisavalduse sisse?

 Milliste tähemärkide esindajad võivad muuta oma elu sellel suvel ja anda lahkumisavalduse sisse?     

 Milliste tähemärkide esindajad võivad muuta oma elu sellel suvel ja anda lahkumisavalduse sisse? 

 


 


Tundub, et seekordne suvi tuleb sündmusterohke. Mitte ainult sellepärast, et olümpiamängud on kohe-kohe algamas, vaid sellepärast, et planeedid tõukavad meid suuremaid otsuseid langetama. Suuremad muutused on meid ees ootamas, mille põhjustajateks on Saturn ja Neptuun, mis praegu retrograadis on. Nende planeetide mõju aitab silmi avada ja näha asju just selles valguses nagu nad on. Kõik see võib motiveerida osade tähemärkide esindajaid lahkumusavaldust sisse andma. 


KALAD

Juba mõnda aega mõtleb Kalade tähemärgi esindaja oma elu üle järele. Ta katsub selgusele jõuda, mida ta siis õieti on ära teinud, milliseid teadmisi ja oskusi ta on omandanud vahepealsete aastatega. Kõiges selles on süüdi Saturn, mis tema konstellatsioonis retrograadselt liigub praegusel hetkel. Juulikuus võib Kalade esindaja hakata nägema paljusid asju hoopis teise pilgu läbi. 

 

 

Ta võib jõuda arusaamisele, et ta on eksinud nii mitmeski punktis (ja inimeses), ta ei taha enam endale valetada ja katsub leida teisi võimalusi, kuidas oma elu paremini seada. Kõik võib muutuda augustikuus. Just sellel perioodil peaks ta muutuma vastutustundlikumaks ja võtab seega oma elu juhtimise iseenda kätesse. Septembrikuus peaks ta kõikide märkide järgi vahetama töökohta. Peale pikka perioodi, mille jooksul ta ise ka ei teadnud õieti, mida ta tahab ja mida mitte, on ta elus algamas täiesti uus ajajärk. 


KAALUD

Kaalude esindaja jaoks on tema hingerahu kallim kullast. Ta tahab elada olles harmoonias teistega, ta tahab elada vastavalt oma väärtushinnangutele ja põhimõtetele. Ent viimasel ajal on ta tundnud, et ta ei tunne enam ennast hästi seal, kus ta töötab. Võib-olla on selles süüdi mõni inimene, kellega tal on tekkinud erimeelsused või ei sobi tema töö talle enam. Kevad tõi talle palju väljakutseid kaasa, praegu tunneb ta, et ta igatseb millegi muu järele ja tahab teha asju teisiti. 

 

 

Ta on iseendaga vastuolus ja otsib võimalusi, kuidas muuta oma elu paremaks. Juulikuus peaksidki suuremat muutused tema elus aset leidma. Ta saab jõudu ja energiat juurde ja ta jõuab selgusele selles, mida ta õieti tahab. Ta ei ole nõus enam järeleandmisi tegema. Ta võib võtta vastu otsuse ja anda lahkumisavaldus sisse. Hea õnne planeet Jupiter muudab teda enesekindlamaks, Marss aitab tal õigeid otsuseid vastu võtta 21. juulist kuni 4. septembrini. Ta ei kavatsegi enam jääda istuma niisama, vaid otsustab tegutseda. Ta tahab muuta oma elu paremaks. Kommentaare ei ole