{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : milliste tähemärkide ellu tuleb armastus sellel suvel?

 Sellest saab meie suvi.... Planeetide seisu vaadates tundub, et osade tähemärkide esindajaid on ees ootamas unustamatu ja meeldejä...

 Sellest saab meie suvi.... Planeetide seisu vaadates tundub, et osade tähemärkide esindajaid on ees ootamas unustamatu ja meeldejääv suvi. Neid on kokku lausa kolm, kelle ukse peale koputab sellel suvel armastus. 

 


 


Vaprate ja ilusate suvehooaeg on ametlikult alanud. Vähemalt osade tähemärkide jaoks toob see suvi kaasa palju rõõmu ja õnne. Selle aasta suvel soovivad planeedid neile ainult head. Armastuse planeet Veenus on suve alguses Vähi märgis, seejärel aga Lõvi märgis. Kirgede planeet Marss on sisenemas aga Kaksikute märki, selle tõttu tundub, et meid on ees ootamas eriti kuum suvi. Suvi, mis peaks kõikide märkide järgi panema puhuma uued tuuled ning looma muretuma ja kergema õhkkonna. Neptuun on retrograadis, kõik võimalused on avatud. Neptuuni retrograad aitab meil näha oma elu läbi teise pilgu. Vallalised hakkavad tänu sellele nägema uusi võimalusi, mida nad enne ei näinud. Mitmed kohtumised on aset leidmas. Paljusid on ees ootamas väga romantiline suvi. Milliste tähemärkide ellu tuleb aga armastus sellel suvel? 

 

 

JÄÄR

Jäär on ambitsioonikas ja ettevõtlik. Mis puutub armastusse, siis teab ta väga hästi, mida ja keda ta tahab. Ta on siiras ja otsekohene ega hakka keerutama nagu kass ümber palava pudru. Ta ei kõhkle tegemast esimest sammu, kui silmapiirile on ilmunud inimene, kes äratab tema huvi. Suvi on ju aastaaeg, mil kõik on lubatud. Suvi annab Jäärale ainult energiat juurde. Ta võtab kõike selle tõttu mänguna, isegi armastust. Hea õnne planeet Jupiter toetab teda kõikides ettevõtmistes ja selle tõttu on Jääral hea tuju ning rõõmus meel. Jäär mitte ainult ei meeldi - ta võlub kõiki enda ümber. Ta on palju meeldivam, kui kunagi varem ja tunneb ennast kusjuures ise ka hästi. Teda armastatakse ja tema armastab vastu. Teda hinnatakse, austatakse, vajatakse, ihaldatakse. Kõik see muudab teda veelgi enesekindlamaks. 

Kõik see on väga hea, sest järgneva kuu jooksul toetab Jäära ka armastuse planeet Veenus. Veenus on tulemärgis 11. juulist kuni 5. augustini. Tänu sellele on Jäär vastupandamatu ja mõtleb ainult ühele asjale - kuidas muuta oma elu meeldivamaks. Mitmed unustamatud kohtumised on teda ees ootamas. Võib ka juhtuda, et suur armastus trummide põrinal tema ellu saabub ent kindlasti on Jäära ees ootamas suvi täis kirgede möllu ning meeldejäävaid hetki. Ta lendab nagu liblikas ühelt õielt teisele. Jäär võib sellel suvel teha midagi, mida tal hiljem kahetseda tuleb, kui ta peaks juba kellegagi koos olema. Kuidas ka ei ole, selline tormiline elu peaks teda lõpuks ikkagi väsitama. Varem või hiljem tuleb hetk, kui ta peab võtma kiirust maha. Võib-olla just sellel hetkel muutub tema suvi romantiliseks. Planeedid ennustavad talle ilusaid hetki, ilmselt on ta leidnud suve lõpuks selle õige inimesega, kellele ta otsustab truuks jääda oma elu lõpuni. 

 

 

 

SÕNN

Sõnn otsustab sellel suvel oma mugavustsoonist välja tulla. Järgnevate nädalate jooksul annab Marss talle energiat juurde, muutes teda ambitsioonikamaks. Marss paneb ta südame kiiremini põksuma ning tuletab talle meelde, mida tähendab kirg. Ehkki seda on raske öelda, on Sõnn tegelikult sodiaagi kõige parem armastaja. Sellel suvel julgeb ta oma kaitsva kesta varjust välja tulla ning tuua oma ellu natuke vaheldust. Ta on valmis tegema esimest sammu ja minema oma õnnele vastu. Ta on valmis rääkima sellest, mis tal südamel on. Ta ei mängi enam salapärast, vaid on valmis rääkima südamest-südamesse. Vallalised Sõnnid hakkavad sellel suvel südameid murdma.

Merkuur sõbramärgis toetab kõiki Sõnni ettevõtmisi 25. juulist kuni 15. augustini, ka see peaks viima üksikuid südameid kokku. Mitmed toredad jutuajamised peaksid sellel perioodil aset leidma, mis aitavad unustada igapäevase elu kohustusi ning panevad unistama. Selliste kohtumiste jooksul mõistetakse teineteist ilma sõnadetagi. On tal siis juba keegi silmapiiril või otsib ta vaheldust oma ellu, Sõnn leiab kontakti sellel suvel kõikidega, tema naeratus võtab aga jalust nõrgaks.  Merkuur aitab tal oma peas selgust saada ning paremini välja selgitada seda, mida ta tegelikult tahab. 

 


SKORPION

Skorpioni elus on puhuma hakkamas uued tuuled. Ent mitte kohe. Ta peab veel natuke kannatlikkust varuma ja ootama kuni augustikuu alguseni oma suurt armastust. Alles siis võtavad asjad põnevama suuna. Veenus toetab Skorpionit 5 - 29. augustini, muutes teda vastupandamatult atraktiivseks. Skorpion hakkab murdma südameid ilma, et ta isegi endale sellest aru annaks. Ta võlub teisi oma olemusega. Ta muutub vastupandamatuks. Elu ise viib teda kokku õigete inimestega. 

Skorpion võib kindel olla ka Uraani toetusele, tänu sellele peaksid mitmed head võimalused tekkima. Tähtis on ainult mitte kiirustada ega liialt tormata. Mitmed toredad ja huvitavad kohtumised peaksid augustis aset leidma. Kui Skorpion suudab kannatlikuks jääda, peaks suur armastus tema ukse peale koputama veel enne suve lõppu.

 

 Kommentaare ei ole