{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop: millise 5 tähtkuju all sündinud inimestega on nii lihtne ja mõnus suhelda?

       Kujuta ette, kui sa pead suhtlema mõne närvilise või läbinisti negatiivse inimesega, kes kõige tipuks ruttu solvub ja sa ei t...

 

 

 

 Kujuta ette, kui sa pead suhtlema mõne närvilise või läbinisti negatiivse inimesega, kes kõige tipuks ruttu solvub ja sa ei tea kunagi, kuidas ta reageerib ühele või teisele asjale. Sul on kogu aeg hirm, et sa midagi valesti ütled, mis teda ärritada võib ja et ta terve su päeva oma halva tujuga ära rikub. 

Nüüd kujuta teistsugust olukorda endale ette, et sa suhtled mõne positiivse, rõõmsameelse, heatahtliku inimesega, kes on sõbralik ja avatud maailmavaatega. 

Ilmselt pole vaja küsida, kumba inimesega sa meelsamini suhtleksid. Me kõik otsima alateadvuslikult kontakti pigem nende inimestega, kellest õhkub headust ja turvatunnet, kes on täis positiivset energiat ja kes panevad sind ka end hästi tundma. 

Miks aga on nii, et osad inimesed on positiivsed ja nendega on hea suhelda, teised jälle negatiivsed ja nende eest hoiaks pigem eemale? Eksperdid on selle küsimuse kallal pead murdnud ja jõudnud järeldusele, et neid inimesi, kellega kõik tahavad suhelda, iseloomustavad järgmised jooned:

  • Emotsionaalne stabiilsus: sellist inimest ei vaeva negatiivsed mõtted, ärevushäired ega depressioon
  • Ekstravertsus: selline inimene on heatahtlik, sotsiaalne ja hindab teiste inimeste seltskonda
  • Avatud maailmavaade: selline inimene väärtustab uusi kogemusi ja lepib erinevate arvamustega
  • Lihtsus ja kergus: selline inimene on valmis kaasa lööma, ta on tähelepanelik ja ei solvu kergesti
  • Kohusetunne: selline inimene on täpne, vastutustundlik ja peab kinni lubadustest

 

 

Millise 5 tähtkuju all sündinud inimestega on tõesti hea ja lihtne suhelda? 

 

Ambur

Draamade ja mõttetute tülide tekitamine on küll viimane asi, mida Ambur sooviks. Ta on see, kes jääb alati igas olukorras positiivseks ja ei hakka hädaldama oma elu pärast. Kui mingi probleem peakski tekkima, siis katsub ta ruttu lahendust leida või vaadata asja läbi teise vaatenurga ning näha parimat külge igas olukorras. Ta on nii optimistlik, ta on suuteline muutma ohtliku seiga ääretult põnevaks seikluseks ja just sellepärast ta ongi nii tore. Kõik tahavad endale sellist sõpra nagu tema seda on. 

 

Kaalud

Ta on ääretult tore inimene igas mõttes. Ta näeb teistes inimestes alati head, julgustab ja toetab kõiki neid, kes abi vajavad. Mitte kunagi ei hakka ta vaidlema mõttetult, talle meeldiks, et kõik omavahel hästi läbi saaksid. Üle kõige hindab ta harmoonilist õhkkonda. Ta on väga kaastundlik ja paneb end alati teiste asemele, et neid paremini mõista. Ta on emotsionaalselt väga tasakaaluks ja temaga on lihtne ja hea suhelda.

 

 

 

Veevalaja

Nii lihtne see ongi, et Veevalaja armastab kõiki ja kõik armastavad Veevalajat. Mitte kunagi ei kritiseeri ta teisi inimesi ega räägi neist halba. Teiste heaolu on tema jaoks tähtis, ta oskab suhelda kõikide inimestega. Et sind paremini mõista, esitab ta sulle küsimusi ja leiab alati häid sõnu sinu rahustamiseks. Ta leiab alati parima võimaluse, kuidas sinuga emotsionaalselt ühendust leida selleks, et sind paremini mõista ja vältida seeläbi võimalikke erimeelsusi ja lahkhelisid.

 

Kaksikud

Üks põhjustest, miks temaga on nii lihtne ja hea olla, on see, et ta oskab väga hästi teisi ära kuulata. Aga see pole veel kõik, ta tunneb ka teiste rõõmudele ja muredele kaasa. Kui mõni sõber peaks talle oma probleemidest rääkima, siis teeb ta kõik, mis võimalik, et seda sõpra aidata. Ta on spontaanne, väga väljendusrikas ja tema hea tuju on nakkav. Ta ei kannata pealiskaudseid ja südametuid inimesi, ta on aus ja siiras, ning ootab ka teistelt sama suhtumist.

 

Kalad

Temaga on tõesti hea suhelda, ta on nii tore inimene lihtsalt. Ta on heatahtlik ja armastusväärne, kellele meeldib veeta aega oma sõprade ja perega. Talle meeldib teisi kuulata ja ta on abivalmis. Ta on kaastundlik inimene, kes andestab ruttu ning annab ilma kõhklemata teise võimaluse inimestele, kes tema vastu on eksinud. Ta näitab oma kaastunnet välja alati läbi sõnade aga ka läbi oma tegude. 

 

Kommentaare ei ole