{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : milline päev toob sinu tähemärgile sellel nädalal õnne?

 Milline päev toob sinu tähemärgile sellel nädalal õnne - teisipäev, kolmapäev või hoopis neljapäev?     

 Milline päev toob sinu tähemärgile sellel nädalal õnne - teisipäev, kolmapäev või hoopis neljapäev? 

 


 
JÄÄR - esmaspäev, 8. juuli

Hea õnn naeratab kõikidele Jääradele kohe nädala alguses esmaspäeval. Kõike seda tänu Kuule ja Merkuurile Lõvi märgis. Lõvi on aga Jäära sõbramärk! Tänu sellele peakski Jäär end just nädala alguses tundma hästi ja olema ettevõtlikum. 


SÕNN - neljapäev, 11. juuli

Kõik võimalused on neljapäeval Sõnni jaoks avatud, sest planeedid liidavad oma energia, et tal hästi läheks. Kui Sõnnil on vaja mingi oluline otsus langetada, siis neljapäev on selleks kõige õigem päev.


KAKSIKUD - laupäev, 13. juuli

Laupäev tõotab tulla ilus ja meeldejääv kõikide Kaksikute jaoks. Asjad hakkavad liikuma õiges suunas, mitu head uudist on juba teel. Kuu on Kaaludes, Jupiter Kaksikutes! 

 

 


VÄHK - neljapäev, 11. juuli

Vähi tähemärgi esindaja peaks end tundma sel nädalal eriti hästi ja muretuna. Kõikide märkide järgi toob see nädal talle kaasa armastust ja head õnne. 


LÕVI - esmaspäev, 8. juuli

Suhtlemise planeet Merkuur ja külluse taevakeha Kuu toovad Lõvile esmaspäeval head õnne kaasa. Kõik tema ettevõtmised peaksid õnnestuma. 


NEITSI - neljapäev, 11. juuli

Võib juhtuda, et neljapäev tuleb ilus ja meeldejääv Neitsi jaoks. Uraan, Marss ja Pluuto toetavad teda ja viivad minema kõik tema probleemid. 


KAALUD - pühapäev, 14. juuli

Nädalavahetus peaks tooma head õnne kaasa kõikidele Kaaludele. Uraan ja Marss aitavad tal suuri asju korda saata. Mitu head uudist on teda sel päeval ees ootamas.


SKORPION - neljapäev, 11. juuli

Hea õnne planeet Jupiter toob terve selle nädala Skorpionitele head õnne kaasa. Skorpion võib kindel olla neljapäeval Saturni, Päikese ja Kuu toetusele. See peaks talle aga suurt õnne kaasa tooma ja seda eriti töö juures. 

 

 

 

AMBUR - esmaspäev, 8. juuli

Tänu Jupiterile (hea õnne planeet, mis valitseb lisaks ka Amburi tähemärki) ja Kuu heale nurkseisule on kindel, et Amburit on esmaspäeval ees ootamas väga hea päev täis suurt õnne ja kordaminekuid. Mitmed probleemid peaksid lahenema.

 

KALJUKITS - neljapäev, 11. juuli

Hea õnn peaks jõudma Kaljukitse õuele 11. juulil. Kuu Neitsi märgis aitab nurki siluda sellel päeval. Tänu sellele on Kaljukits palju rahulikul ja diplomaatilisem. 

 

VEEVALAJA - pühapäev, 14. juuli

Pühapäevane päev peaks Veevalajale tooma ühe kaua oodatud hea uudise. See peaks tegema ta meele eriti rõõmsaks ja tuju heaks. 

 

KALAD - laupäev, 13. juuli

Eelmine nädal oli pikk ja väsitav Kalade jaoks, see nädal peaks tulema palju parem ja tooma kaasa palju häid võimalusi. Uraan ja Marss Sõnni märgis toetavad laupäeval Kalade tähemärgi esindajat kõikides ettevõtmistes. 

 

 

 


Kommentaare ei ole