{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : milline erinevus on juuni- ja juulikuus sündinud Vähkidel?

 Seda ei saa just öelda, et ühed oleksid paremad, kui teised. Vähemalt astroloogia seda kindlasti ei tee. Ent milline erinevus on j...

 Seda ei saa just öelda, et ühed oleksid paremad, kui teised. Vähemalt astroloogia seda kindlasti ei tee. Ent milline erinevus on juuni- ja juulikuus sündinud Vähkidel? 


 


Alustame sellest, et teeme selgeks, mis on dekaadid. Dekaadide tõttu ei saa liigitada Vähi tähemärgi esindajaid ainult kahte gruppi, sest tegelikult on neid lausa kolm. Päike on Vähi märgis 30 päeva, iga dekaad kestab 10 päeva. Seega tuleb kokku kolm dekaadi. Esimesse dekaadid kuuluvad need, kelle sünnipäev jääb 22. juuni - 1. juuli vahele. Päike on just lahkunud Kaksikute märgist ja jõudnud ennast sisse seada Vähi märki. Selle tõttu ongi nendel Vähkidel, kes on sündinud sellel ajavahemikul, rohkem ühiseid jooni Kaksikutega. 

Mis puutub kolmandasse dekaadi (12 - 22. juuli), siis neid mõjutab omakorda see märk, mis tuleb peale Vähi märki ehk siis Lõvi. Need Vähid, kes kuuluvad teise dekaadi ja kelle sünnipäev jääb 2 - 11. juuli vahele, on kõige puhtamad tähemärgi esindajad. Just nendel peaks olema kõik Vähi tähemärgile iseloomulikud omadused olemas. Millised erinevused on aga veel juuni- ja juulikuus sündinud Vähkidel? 

 

 


Suur jutupaunik või suur pidutseja?

Kui sinu juunikuus sündinud tuttav armastab palju lobiseda ja tal on alati sulle midagi öelda, siis juulikuu alguses sündinud töökaaslane on jälle vaiksem ja reserveeritum. Miks see nii on? Meie teame vastust. Juunikuus sündinud Vähid sarnanevad Kaksikutele. Nad tahavad kõike teada saada ja mõtlevad palju. Nendega on alati tore lobiseda ja vestelda. Igav ei hakka nendega kunagi. Esimese dekaadi Vähid on kõige vahvamad ja toredamad. 

 

 

Teises dekaadis sündinud Vähid on palju rahulikumad, õrnemad, tundlikumad ja suured unistajad. Nad on palju introvertsemad, kui teised. Teised dekaadis sündinud Vähid on oma hingelt kunstnikud, nad on varustatud suure kujutlusvõimega inimesed, kellele meeldib teiste eest hoolitseda. Pere on nende elus kõige tähtsamal kohal. Teised dekaadis sündinud Vähk armastab hästi süüa, ta on suur magusasõber. 

 

Kolmandas dekaadis sündinud Vähk sarnaneb nii mõneski punktis Lõvidele. Ta armastab rohkem suhelda ja särada. Ta on karismaatiline tegelane, lõbus ja tore inimene, kellele meeldib võtta juhtimist enese peale. Talle meeldib olla ka tähelepanu keskmes ja ta otsib teiste tunnustust ning heakskiitu.

Kommentaare ei ole