{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : kuidas sobib Jäär teiste tähemärkidega?

 Tahame me seda või mitte, aga kõikide inimestega me lihtsalt ei sobi. Nii on ka tähemärkidega. Vaatame järele, milliste tähemärkid...

 Tahame me seda või mitte, aga kõikide inimestega me lihtsalt ei sobi. Nii on ka tähemärkidega. Vaatame järele, milliste tähemärkidega sobib Jäär kõige paremini. 

 


 

 

 

JÄÄR ja JÄÄR

Kahe Jäära vahel võib olla tugev sõprus, ainsa tingimusega, et nad just tihti kokku ei saa. Parem on, kui nad niisama jõude istuma ei jää, sest siis võivad probleemid tekkida. Kõige õigem oleks kogu aeg midagi teha, mis aitaks kulutada ülevoolavat energiat.

Nad võiksid minna koos näiteks jalgpalli mängima (mitte golfi), autoga kiiruskatseid tegema või siis minna džunglisse matkama. 


JÄÄR ja SÕNN

Nende sõprusest ei tule midagi välja, juba ainuüksi sellepärast, et see jätab neile mõlemale mõru maitse suhu ja valmistab ainult pettumust. Neil on omavahel liiga palju arusaamatusi ja pingeid. 

Ent neist saaksid heal juhul head semud, kes saavad hästi läbi näiteks töö juures või trennis. 

 

JÄÄR ja KAKSIKUD

Ka neil võib omavahel mitmeid probleeme tekkida. Nad on liiga erinevad. Pole kindel, kas Kaksikute esindaja tõmbab Jäära alla või Jäär tirib Kaksikuid ülespoole. 

 

 


JÄÄR ja VÄHK

Neist võivad saada head sõbrad, aga ainsal tingimusel, et Vähk pole liiga naiivne. 

Jäär ei ole oma loomuselt valelik ega taha halba teistele ent ta võib teinekord riivata Vähi õrnu tundeid. 


JÄÄR ja LÕVI

Tundub, et need kaks peaksid hästi läbi saama. Nad on üsna sarnased ja mõistavad sellepärast teineteist hästi ning piisavalt erinevad, et teineteise seltskonda rohkem hinnata.

Nende sõprus peab ajale vastu. Nad on lojaalsed.


JÄÄR ja NEITSI

Jäärast ja Neitsist võivad saada head sõbrad, sest neil on palju ühist. Neil on sarnased iseloomujooned ja maitsed, mille tõttu peaksid nad leidma ühise keele. 

Nad ei unusta oma sõprust ka rasketel hetkedel. 

 

 


JÄÄR ja KAALUD

Jäära ja Kaalude vahelist sõprust on raske ette kujutada. Nad ei mõista teineteist. Nad räägivad otsekui seinaga, neil pole mitte midagi ühist.

Nad ei ole just vaenulikult häälestatud teineteise suhtes ent nende vahel valitseb tühjus, mida millegagi ei saa täita.


JÄÄR ja SKORPION

Kui nad on mõlemad piisavalt avatud meelega ja paindlikud, siis võivad neist saada head sõbrad. Ent sõprust nende vahel kohtab harva ja see on pigem juhuse küsimus. 

Kui nad pingutada aga ei taha, siis parem on, kui nad ei ürita lähedaseks saada. Nii hoiavad nad end pettumust ja kannatuste eest kõige paremini. 


JÄÄR ja AMBUR

Jäärast ja Amburist saaksid väga head sõbrad. Nad hindavad mõlemad teineteist kõrgelt. 

Nad võiksid küll palju vaielda ja tülitseda ent üksnes pisiasjade pärast ja ilma vaenulikkuseta. Harva  peavad nad ära leppima. Üldiselt on nad alati teineteisega nõus. 

 

 


JÄÄR ja KALJUKITS

Parimaid sõpru, kui Jäär ja Kaljukits, on raske leida. Nad on mõlemad idealistid, neil on küll erinevad iseloomujooned, mis täiendavad teist, nende vahel on väga tugev side. 

Iga päev just sellist sõprust ei kohta. Need kaks võivad alati teineteise peale kindlad olla. Mitte miski ei lahuta neid. 


JÄÄR ja VEEVALAJA

Hea sõprus nende kahe vahel on täiesti võimalik. Nii kaua, kui nad lepivad sellega, mis neil on ega otsi midagi enamat, on kõik hästi. Nad näevad hästi teineteise puudusi ent pigistavad silma kinni. 

Veevalaja imetleb Jäära jõudu ja visadust. Jäärale meeldib Veevalaja tarkus. Ent kuna ei üks ega teine paista silma suurema lojaalsuse poolest, siis ei hakka nad endale illusioone tegema. Ent lojaalsus on sõpruses väga oluline. 


JÄÄR ja KALAD

Sõprus nende vahel on võimalik, aga ainult juhul, et tihti nad kokku ei saa. 

Kalade esindaja imetleb Jäära, Jäär tagab Kaladele turvatunde, mida too vajab.

 

 

 


Kommentaare ei ole