{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : juulikuu võib tulla natuke keerulisem nende tähemärkide esindajate jaoks

 Stress, pinged ja paanika pardal! Juulikuu ei tule kõikide tähemärkide jaoks nii hea nagu peaks. Vähemalt kahe tähemärgi esindajai...

 Stress, pinged ja paanika pardal! Juulikuu ei tule kõikide tähemärkide jaoks nii hea nagu peaks. Vähemalt kahe tähemärgi esindajaid on ees ootamas natuke keerulisem kuu. 


 


Kõik ei mahu marjamaale, muist peab jääma karjamaale. Kuna planeetide seis muutub kogu aeg, siis tulebki meil õppida toime tulema erinevate aegadega. Mõnikord läheb hästi, teinekord jälle tuleb kannatlikkust varuda ja oodata paremad ajad ära. Selle suve energia on eriti tugev. Süüdi on selles suurel määral Saturn, mis on hetkel retrograadis ja tekitab soovi muutuste järele. Samal ajal on ka üks teine planeet retrograadis - Neptuun - mis tekitab omakorda segadust meie peas. 

 

 

Selle tõttu tulebki leida kuldne kesktee oma unistuste täideviimise ja illusioonide tegemise vahel. Tuleb seada endale uued sihid, kaitsta oma ideaale ja muuta vaatenurka. Tuleb veel natuke pingutada ja vaeva näha ehkki ilusad ilmad tekitavad soovi jätta kõik sinnapaika ja minna randa peesitama. Selline planeetide vastuoluline energia mõjub kurnavalt. Vähemalt osade tähemärkide esindajate jaoks, keda on juulikuus ees ootamas mõned väljakutsed. Õnneks leidub igale probleemile lahendus.

 

Milliste tähemärkide esindajaid on ees ootamas natuke keerulisem kuu? 

KALJUKITS

Kaljukitsele meeldib võtta suvel vabalt. Ta tahab puhata. Ent peresisesed probleemid, lapsed ja töö võtavad kogu tema aja ja energia sellel suvel. Alguses võib see ju olla tore ent ühel hetkel võib Kaljukitsele tunduda, et ta olukord väljub kontrolli alt ja ta on sattunud nõiaringi. Ta peab hakkama järeleandmisi ja kompromisse tegema, ta peab õigeks ajaks kõik valmis tegema, ta peab muutustega leppima ehkki see tekitab temas pingeid ja stressi. Selle tõttu võib ta tunda suuremat emotsionaalset kurnatust ja segadust oma elus. 

 

 

Süüdi on selles Marsi ja Uraani konjunktsioon, mis leiab aset 10 - 20. juuli vahel. Kaljukitsel on raskem kompromisse teha. See võib aga põhjustada pingeid koduseinte vahel ning vajadust uuesti oma elu ümber organiseerida. Tööst ei tohiks tal puudust tulla, vastupidi, tööasjad võivad kasvada üle pea. Ilmselt on ta hõivatud ühe projektiga, mille kallal tal tuleb vaeva näha. Ent selle kõige kõrvalt ei leia ta aega puhkamiseks ja muude asjade jaoks. Tal pole enam ei energiat ega jõudu, et suve nautida. Ka rahaline seis võib teda murelikuks teha. Võib ka juhtuda, et ta saab ise ka aru, et tegeleb liiga paljude asjadega korraga ja peab seega oma elu ümber organiseerima ning võtma selle koorma oma õlgade pealt. Õnneks on Kaljukits tugev ja vastupidav ega murdu esimeste tormituulte käes. Ta leiab jõudu, mida ta vajab, et liikuda selles suunas, mille ta ise endale valib. Pärast seda aga lähevad asjad tema elus ainult paremuse suunas. 

 

KALAD

Kalade jaoks ei tule juulikuu kõige parem. Tema ellu on oodata stressi, pingeid ja kahtlusi. Võib juhtuda, et juulikuus tunneb ta kosmilist segadust oma hinges. Selle tõttu ei olegi tema juulikuu taevas nii pilvitu nagu peaks. Süüdi on selles Saturni ja Neptuuni retrograad, mis mõlemad hetkel on retrograadis. Mõlemad planeedid sunnivad teda otsuseid vastu võtma ja langetama, oma arvamust selge sõnaga välja ütlema ehkki ta ei tea enam ise ka, mida ta tahab ja kuhu ta minema peaks. Töö juures võib see põhjustada asjatuid draamasid ja pingeid. Kalade esindaja tahab võib-olla kõik sinnapaika jätta ja võib seejuures muutuda taktitundetuks. See võib tekitada ainult suuremaid pingeid tema ja teiste vahel. Sellisel puhul muutub töötamine sellises õhkkonnas ainult raskemaks. 

 

 

Hea oleks, kui ta teeks väikese pausi. Lubaks endale väikese puhkuse või läheks kuskile nädalavahetuseks, see teeks talle väga palju head ja nii saaks ta oma patareid täis laadida ning näha olukorda hoopis teises valguses. Ta peab võtma aega iseenda jaoks. Õnneks on Merkuur sisenemas Neitsi märki (sõbramärk) juuli keskpaigas. See peaks viima mõned Kalade pinged ära ja tegema tema hingele pai. Samal ajal võib ta kindel olla oma lähedaste toetusele, kes tuleksid talle appi, kui ta ainult seda paluks. 

 

Kommentaare ei ole