{ads}

HIDE

Viimased

latest

Soovitused, kuidas rannas parem välja näha

    Foto : unsplash / Jose Martinez Ilmselt ei ole paljud me...

 

 

Foto : unsplash / Jose Martinez

Ilmselt ei ole paljud meist rannavormis, aga randa minna ju tahaks. Pole hullu, kui sa ka praegu end käsile võtad, pole ka veel hilja. 

 

1. Tee natuke trenni ja su figuur muutub ilusamaks

No jõusaali minna võib-olla on natuke hilja, aga ütleme paari nädalaga võid sa kodus harjutusi tehes ka oma keha ilusamaks muuta. Sul tuleb vaid end kätte võtta ja igal hommikul ning õhtul teha paar minutit spetsiaalseid harjutusi, mis aitavad vormida kõhu- ja tuharalihaseid. Kõige lihtsam ja tõhusam harjutus siin on plankseis. Või siis tee kätekõverdusi. Või siis kõik plankseisu variandid. Kui sa igal hommikul ja õhtul plankseisu teed, oled sa kahe nädala pärast palju rahulolevam oma kehaga. 

 

2. Ilusa, kaitstud ja särava naha jaoks

Ära unusta rannakotti pista kõige tähtsamat : kõige paremat päikesekaitsekreemi. Selleks, et olla rannas kõige ilusam ja selleks jääda, pead sa oma nahka kaitsma päikese kahjuliku mõju eest - sellest ei saa sa üle ega ümber. 

 

 

 

3. Kaunid juuksed

Selleks, et mitte lasta päikesel juukseid kahjustada, tuleb sul neid kaitsta nii päikesekiirte, kui soolase merevee eest. Selle jaoks on saadaval igasuguseid erinevaid õlisid ja spreisid, mis pakuvad juustele kõige tõhusamat päikesekaitset.  Ära unusta juukseid soengusse sättida!

 

4. Sobivad rannariided

Mis väärtustavad su kehavorme ning milles sa tunned ennast ise hästi. 

 

5. Mõnus suvelõhn

Muidugi on meil parfüümid, mida me suvel kasutame. Aga ära unusta, et lõhnaõlid ja päike ei sobi omavahel kokku, sest see võib tekitada fototoksilist reaktsiooni, mis võib põhjustada nahal punetusi, laike või isegi põletust. Sellepärast randa minekuks vali selline kehaõli, millel on suvelõhn. 


Kommentaare ei ole