{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     Sellel nädalal pead sa kuulama oma intuitsiooni ja usaldama oma sisemist häält. Merkuur ja Veenus sisenevad 17. juunil ...

 


 

 Sellel nädalal pead sa kuulama oma intuitsiooni ja usaldama oma sisemist häält. Merkuur ja Veenus sisenevad 17. juunil Vähi märki, selle tõttu võid sa olla palju emotsionaalsem, kui tavaliselt. Kuu on Amburi märgis 19, 20 ja 21. juunil, ilmselt tuleb sul sellel perioodil rohkem suhtlemist ette. Täiskuu on Kaljukitse märgis 22. juunis. 


Armastus

Sellel nädalal peaks suhe partneriga muutuma lähedasemaks ja paremaks. Kui sa oled aga vallaline, võid sa kohtuda inimesega, kes muudab kogu su ellu. 

 

Töö

Sellel nädalal tuleb sul rohkem pingutada, et kõik saaks õigeaegselt tehtud. Mitmed viivitused ja takistused võivad viimasel ajal tekkida. Katsu ennast rohkem motiveerida ja ära satu paanikasse. 

 

Tervis

Võib-olla tunned sa suuremat väsimust ja energiapuudust. Sa oled muutunud liiga hajameelseks viimasel ajal. Võib juhtuda, et sa kannatad vitamiinipuuduse all. Katsu toituda paremini ja tervislikumalt, siis saab kõik korda. Võta aega ka puhkamiseks. 


Nädala kokkuvõte

Tavaline, rahulik nädal on sind ees ootamas.Kommentaare ei ole