{ads}

HIDE

Viimased

latest

See on nende lugu : Kalmer (61) ja Birgit (44)

 Kalmer (61) on koos Birgitiga (44) juba mitu aastat ja seda hoolimata oma suurest vanusevahest. Selleks, et end vormis hoida Birgi...

 Kalmer (61) on koos Birgitiga (44) juba mitu aastat ja seda hoolimata oma suurest vanusevahest. Selleks, et end vormis hoida Birgiti jaoks, on Kalmer hakanud rohkem trenni tegema ning enda eest hoolitsema. Seni elab paar veel eraldi, sest Kalmer kardab, et kui nad kokku kolivad, kaob sellega ka kokkusaamise ja koosolemise võlu ära. 
Kalmer on juba teist aastat suhtes Birgitiga. 

"Birgit meeldis mulle kohe, kui ma ta pilti ühes tutvumisportaalis nägin, kus ma ringi kolasin peale seda, kui naisest olin lahku läinud. Olgem ausad, Birgit on keskmisest ilusam naine, ma kohe tundsin, et pean talle kirjutama. Selgus, et meil on palju ühist. Samad unistused, samad huvialad, sama nägemus. Mul on pikk kooselu naisega seljataga, see muutus lõpuks nii tüütuks, et kui ma sellest pääsesin oli mul selge arusaam, et nüüd tahan ma midagi muud. Päevast päeva koos olemine ja teineteise kallal näägutamine ei tee kellelegi head. Mulle meeldib see, et kui ma Birgitiga kokku saan, siis on tema ilus ja kena mukitud ja lakitud, kodus iga päev koos elades näeksin ma teda teises valguses ja see poleks enam see. 

 

 

Birgit on jälle selline, kellel pole vabasuhte vastu ka midagi ehkki mina veel nii kaugele jõudnud ei ole. Tema  on selles suhtes palju vabam. Tema on ka harjunud üksi elama ja ei taha elada esmaspäevast pühapäevani kellegagi koos. Aeg-ajalt kokku saada - miks mitte, aga mitte nii, et pidevalt koos. Birgit on iseseisev naine, kes tuleb oma eluga väga hästi ka üksi toime. Ta ei vaja meest oma ellu. Ilmselt see ongi üks põhjus, miks ta mulle meeldib. Meil on mõlemal oma kodu, oma koht, kuhu varjuda vajaduse korral. Temal on kass, Birgit ütleb ise ka, et ta elab kassiga ja neil pole kedagi teist sinna vaja. Aga kohtume nii tihti, kui võimalik. Ikka veedame õhtupooliku ühe või teise juures, jääme ka ööseks, muidu ju ei saakski. Aga iga kord, kui me kokku saame, on mul hea meel. Ma olen ikka veel armunud ehkki sellest, kui me kohtusime, on nüüd kaks aastat juba möödas. "

 

 

Kalmer tunnistab, et ta on hakanud oma välimuse eest rohkem hoolitsema. 

"Ma ei taha, et Birgit mõtleb, et mis vanamehega ta koos on. Ega ma nüüd 40nene küll välja ei näe muidugi, aga ma ei taha lasta end käest ära ja püüan hoida end vormis. Ma tahan olla kena ikka Birgit silmis, mitte mingi vananev näss. Ma jälgin, mida ma söön, käin rohkem juuksuris, olen hakanud end raseerima. Ma ei usu, et Birgit minuga jääks, kui ma laseks end käest ära. Ma käin jooksmas kaks korda nädalas, jõusaalis hakkasin käima. Midagi ei jää üle, kui oled noorema naisega koos. "

 

 

Kalmer ei mõtle praegu veel tuleviku peale.

"Ma ei tea, kas Birgit on minu kõrval ka näiteks ütleme 10 aasta pärast. Ega ma nooremaks muidugi ei lähe ju. Kuidas ka ei ole, ma ei taha, et Birgit peaks minu eest hoolitsema hakata. Ma pole talle isegi rääkinud, kui olen arsti juures kontrollis käinud. Ma ei leia, et me peaksime kõike teineteisele rääkima. Las igal olla oma elu. Ma tahan, et Birgit tunneks end minuga hästi. See ongi kõik, seda pole ju palju palutud! "

Kommentaare ei ole