{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

    Sellel nädalal algab Saturni retrograadne liikumine Kalade märgis 29. juunil. Kuu on Kalade märgis 26-27. juunil. See kõ...


 

 

Sellel nädalal algab Saturni retrograadne liikumine Kalade märgis 29. juunil. Kuu on Kalade märgis 26-27. juunil. See kõik peaks panema sind rohkem järele mõtlema oma elu üle. Päike on Vähi märgis. 


Armastus

Ilus nädal on sind ees ootamas. Kui sa oled juba kellegagi koos, peaks see nädal muutma sind lähedasemaks oma kaaslasega. See peaks tegema teile ainult head, kui võtta arvesse asjaolu, et viimased nädalad pole olnud kõige paremad. Kui sa oled vallaline, võid sa rõõmustada, sest järgmine nädal võib viia sind kokku selle õige inimesega.

 

 

 

Töö

Võib juhtuda, et sulle tehakse järgmise nädala jooksul üks väga hea pakkumine. Töö juures peaks valitsema rahulik ja hea õhkkond. Haara kõikidest headest võimalustest kinni ja näe kaugemale. Mis puutub rahaasjadesse, siis järgmine nädal peaks sulle tooma ühe hea uudise. 

 

Tervis

Planeedid kaitsevad su tervist sellel nädalal, tänu sellele ei tohiks üksi terviseprobleem sind kimbutada. Kõik kroonilised hädad peaksid aga taanduma. Katsu paremini siiski jälgida, mida sa sööd, sest liigne suhkur ja sool ei tee sulle head. 

 

Nädala kokkuvõte 

Üsna heaKommentaare ei ole