{ads}

HIDE

Viimased

latest

Märgid, mis näitavad, et sul on tegemist naistemehega

      Foto : unsplash / Tim Marshall Õnneks kõik mehed ei ol...

 

 

 

Foto : unsplash / Tim Marshall

Õnneks kõik mehed ei ole seelikukütid. Nii nagu kõik mehed, kes ütlevad, et nemad ei peta kunagi, ei räägi alati tõtt. Sellepärast mõnikord ongi raske teada saada, millise mehega sul on tegu, kuni selle hetkeni, kui sa saad tõe teada ja see avab su silmad. Aga siis võib juba olla liiga hilja. Kõige esimene asi, millele sa võiksid tähelepanu pöörata, on mehe välimus ja riietumisstiil. Vastupidiselt sellele, mida me oleme harjunud arvama, käivad naistemehed üsna hooletult riides. Nad ei käi ringi laitmatult riides ega kanna kallist ülikonda nagu James Bond. Ent ometi on tema välimuses midagi, mis köidab pilku. Juuksesalk, mis langeb laubale või silmade peale. Sarmikas pilk. Natuke avatud särgikael. Mitte midagi pole jäetud juhuse hooleks. Kõik on hoolega välja arvestatud. Hooletu mulje, mis ongi asja mõte. 

Räägime nüüd tema iseloomust. Olgem ausad, selline mees on ikka väga enesekeskne. Ta räägib praktiliselt kogu aeg iseendast. Ta oskab teiste tunnetega mängida ja teeskleb, et kuulab sind ja et su jutt huvitab teda aga üksnes selleks, et sind paremini endale võita. Üldiselt on ta selline pealiskaudne, kellega ei saa rääkida tõsistel teemadel aga kes kogu aeg oma naeratusega mängib ja kasutab oma pilku selleks, et flirtida. 

 

Naistemees on tavaliselt ilus mees, kes tunneb oma väärtust. Ta ei ole praktiliselt kunagi halvas tujus ja naeratab kogu aeg sulle. Kuni selle hetkeni, kui ta näeb mõnda teist kena naist, siis naeratab ta talle. 

Tavaliselt on tal hästi palju naistuttavaid. Enamik neist on tema endised naised. Teised on tulevased. Aga ta suhtleb  nende kõigiga kogu aeg, igaks juhuks. Kunagi ei tea ju, mida elu tuua võib. 

Teine märk, mis peaks sind valvsaks tegema, on mäluprobleemid, mis tal aeg ajalt tekivad. Ta unustab kogu aeg, mida ta sulle lubas või siis väidab, et pole üldse midagi sellist ütelnud.

 

Kommentaare ei ole