{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lõvi

      Sa peaksid olema täis head energiat ja tõmbad ligi selle tõttu samasuguseid optimiste nagu sina. Sellel suvel pea...


 

 

 

Sa peaksid olema täis head energiat ja tõmbad ligi selle tõttu samasuguseid optimiste nagu sina. Sellel suvel peaksid sa tundma end hästi ja oled valmis mägesid vallutama. Õnneratas hakkab sinu kasuks keerlema. Sa peaksid saama suurema summa raha sellel suvel juurde. See võib panna sind mõtlema kinnisvara soetamise peale. 

Mis puutub armastusse, siis suve alguses võib sinu armutaevas olla natuke pilvine, õhkkond võib isegi olla elektriline ja pinget täis. 

 

Õnneks ei lase sa oma tuju sellest rikkuda. 12 - 31. augusti vahel peaks saabuma suur armastus sinu ellu. See peaks valmistama sulle suurt rõõmu. Sellel ajavahemikul peaksid sa olema tõeline südametevallutaja.

Ära unusta oma kehakaalu ja tervise eest hoolitseda. Terves kehas terve vaim. Veenus on suve alguses Vähi märgis, seejärel siseneb sinu märki. 23. juulil siseneb Päike sinu märki, see peaks tooma sulle kaasa nii head õnne, kui head energiat. Merkuur siseneb sinu märki 2. juulil, tänu sellele peaksid su suhted paranema. Jupiter toetab sind aga kõikides ettevõtmistes.

Kommentaare ei ole