{ads}

HIDE

Viimased

latest

Last ootav pluss-suuruses modell andis tabava vastuse oma kiusajatele

 Kui kuuendat kuud last ootav modell Iskra Lawrence eelmisel nädalal Miami moeetendusel üles astus, ei arvanud ta, et ta sellega...

 Kui kuuendat kuud last ootav modell Iskra Lawrence eelmisel nädalal Miami moeetendusel üles astus, ei arvanud ta, et ta sellega nii suure vihalaviini sotsiaalmeedias vallandab. Iskra otsustas vastata oma kiusajatele. 


  Briti modell tundis vajadust isiklikult tänada kõiki neid, kes on teinud tema keha kritiseerimisest enda prioriteedi ja kes ei unustanud tema, kui tulevase ema kohta solvavaid märkusi teha. 

"Kas teil tõesti midagi targemat teha ei ole?!?", küsis ta. "See avaldab mulle tõsiselt muljet."

 

@iskra

why do people have such a problem wigh pregant women weatinh swimwear 🫡🫡🫡 ???

♬ The Kid LAROI _ Girls - LAROI-REPLAYING

 

Sellest päevast, kui Iskra Lawrence demonstreeris viimasel moeetendusel Aerie firma rannarõivaid, on temast saanud sotsiaalmeedias kiusamise ohver.  Selle põhjuseks ei ole midagi muud, kui tema kurvikas keha. Ent Iskra ei lase endale liiga teha, tema on lisaks ka see naine, kes võitleb selle eest, et naised tunneksid end hästi oma kehas just sellistena nagu nad on ja leiab, et kõik naised ei pea olema piitspeenikesed.

Oma TikToki videos annab ta oma kiusajatele otsekohese ja iroonilise vastuse, öeldes, et ta teeb, mis tahab ja kannab päevitusriideid iga päev just selleks, et oma kiusajaid ärritada veelgi rohkem. Tema ise on uhke enda üle just sellisena nagu ta on.  

 

 

Seejärel pöördub ta nende poole, kes on soovitanud tal oma keha kinni katta öeldes, et ta on paks ja kole. Ka nendele on Iskral vastus olemas, tema leiab, et ka kurvikate vormidega naised võivad täie südamerahuga bikiine kanda. Iskra sõnul on kõikidel naistel bikiinikeha. 

"Kas mina ei ole siis väärt, et kanda ilusaid bikiine? Olen küll ja teie samuti. Mina taha elada parimat elu! Kui see peaks teisi segama, ei ole see minu probleem. Kõik positiivsed, armastusväärsed ja toredad kommentaarid, mis ma sain, kaaluvad üle kõik negatiivsed kommentaarid."

 Kommentaare ei ole