{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaalud

  Ära anna alla ja ära kaota lootust. Isegi, kui kõik ei lähe alati nii nagu sina seda tahaksid, võid sa oma plaanid ellu vii...

 


Ära anna alla ja ära kaota lootust. Isegi, kui kõik ei lähe alati nii nagu sina seda tahaksid, võid sa oma plaanid ellu viia. Augusti keskpaik peaks sulle tooma häid uudiseid. Samuti tundub, et sa saad raha juurde. 

Juuli keskpaigas võid sa otsida oma ellu vaheldust. Võib ka juhtuda, et sa otsustad üksi puhkama minna. Kasvõi üheks nädalavahetuseks. Sinu lähedased ei mõista seda soovi aga sina leiad, et sa pead rohkem omaette olema ja tahad oma mõtetes korda luua. Augustikuu tuleb natuke parem tänu Veenusele.

 

 

Tõenäoliselt tunned sa kerget masendust, ära unusta oma sõpru ja lähedasi. Õpi paremini suhtlema. See suvi võib tuua su ellu suuremaid muutuseid. Veenus on suve alguses Vähi märgis, seejärel Lõvi märgis. Jupiter on Õhumärgis, selle tõttu peaksid sa olema suurema osa suvest ikkagi heas tujus ja optimistlik. Marss aitab sul õigeid otsuseid vastu võtta 21. juulist. Veenus ja Jupiter toetavad sind, ära seda unusta.

Kommentaare ei ole