{ads}

HIDE

Viimased

latest

Iseendaga rääkimine parandab tuju ja tõstab enesekindlust

       Kui sina oled ka harjunud omaette rääkima (targema inimesega ongi meeldib vestelda), aga sa ei ole kindel, kas see...

 

 


 


 Kui sina oled ka harjunud omaette rääkima (targema inimesega ongi meeldib vestelda), aga sa ei ole kindel, kas see ikka on normaalne või ei ole, siis tea, et iseendaga rääkimine on väga hea harjumus ja isegi kasulik ning selles ei ole mitte midagi imelikku, vastupidi, see aitab lausa parandada enesetunnet igapäevases elus.

Spetsialistide sõnul on iseendaga rääkimine väga hea mõte, kõik peaksid seda
proovima. See, kui sa väljendad oma mõtteid kõva häälega on lihtsalt vahend, mis aitab sul antud hetkes paremini hakkama saada ning toime tulla ja näha tulevikku optimistlikumalt. 

Psühholoogid soovtavad lausa oma patsientidel endaga rääkida, eriti neil, kellel on madal enesehinnang, sest iseendaga rääkimine aitab enesekindlust kasvatada ning uskuda rohkem oma võimetesse.

Just selle põhjuse pärast toimivadki kõik positiivsed ja ülesehitavad laused eriti hästi inimeste peal. See, kuidas sa iseendaga räägid, mõjutab otseselt su emotsionaalset seisundit ja igapäevast elu.

Mida paremini ja positiivsemalt sa endaga räägid, seda paremaks muutub su enesetunne.

Nii lihtne see ongi. Väike nipp, mis mõnele võib tunduda kummalisena aga aitab samas ruttu enesetunnet parandada ning muutuda enesekindlamaks.

 

Kommentaare ei ole