{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : millise tähemärgi esindaja saab suurema summa raha enne juunikuu lõppu?

 Kui sina ka loed horoskoope lootuses, et ühel päeval tuleb mõni hea uudis, siis võib-olla toob juunikuu lõpp just sinu tähemärgile...

 Kui sina ka loed horoskoope lootuses, et ühel päeval tuleb mõni hea uudis, siis võib-olla toob juunikuu lõpp just sinu tähemärgile seekord õnne! Planeetide seisu vaadates tundub, et paljud meie seast saavad veel enne kuu lõppu suurema summa raha. 

 


 

 

Suvi on ametlikult algamas. Paljudele toob eelseisev suve algus head õnne kaasa, teised peavad aga veel natuke kannatlikkust varuma ja oma aega ootama. Juunikuu möödus ruttu ja oli sündmusterohke. Ent milliste tähemärkide esindajatele naeratab rahaõnn veel enne kuu lõppu? 

Kui sa oled sündinud 22. novembri ja 21. detsembri vahel, võib su elu kardinaalselt muutuda järgmistel nädalatel. Ambureid on ees ootamas väga head uudised. Tundub, et planeedid on otsustanud neid toetada kõikides ettevõtmistes ja tänu sellele võib nii mõnigi nende unistus täituda. Hea õnne planeet Jupiter hoiab oma lemmikul ise silma peal, kõikide märkide järgi peaks Amburi rahaline seis paranema märkimisväärselt. Paljud Amburid saavad isegi rikkaks. 

Ent miks planeedid just Amburit hellitavad? Sest Amburi planeet on Jupiter ise, Jupiter on aga hea õnne- ja külluse planeet. Selle kuu lõpus moodustab Jupiter eriti hea aspekti Amburi märgiga, tuues talle erakordselt head rahaõnne kaasa. Tundub, et ühel või teisel moel saab Ambur suurema summa raha. 


Kommentaare ei ole