{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : milline tähemärk on kõige otsekohesem?

 Millise tähemärgi esindajaga on kõige lihtsam suhelda? Kes on see, kes ei ole harjunud keerutama nagu kass ümber palava pudru? Kes...

 Millise tähemärgi esindajaga on kõige lihtsam suhelda? Kes on see, kes ei ole harjunud keerutama nagu kass ümber palava pudru? Kes on see, keda ei pea moosima selleks, et saaks sõna suust välja? 

 


 Ei, tegemist ei ole kõige rumalama või naiivsema tähemärgiga. Ta ei ole ka kõige osavam sõnasepp ega valda suhtlemise kunsti rohkem, kui teised. Ta lihtsalt on selline - tema ise, ehe ja ehtne, kes ei hakka ennast võõraste sulgedega ehtima. Sa ei pea temaga koos olles mõtlema, et mis ta ikkagi öelda tahtis ja kas tal oli mõni tagamõte (nii võib näiteks juhtuda mõne Skorpioniga). Kui tal on sulle midagi ette heita, siis ta ütleb sulle seda. Sa ei pea temaga mõistatama, ta on avatud inimene. Ei, seekord ei tule juttu Kaladest!


Puhas ja ehe

Tema puhul peab paika inglise keelne ütlus : "what you see is what you get" ehk siis sinu ees on just see, mida sa näed oma silmadega. 

 

 

JÄÄR
 

Jäär ei ole harjunud pikki sõnavõtte tegema, ta on otsekohene ja asub seega kohe asja juurde. Ära palu tal asju ilustada, ta ei ole selleks võimeline. Kui tal on midagi oma sõnumile lisada, siis teeb ta seda ilma, et sa peaksid talle seda eraldi meelde tuletama. Ta ei hakka aga eraldi sõnu otsima selleks, et sinu tundeid hoida. Jäära planeet on Marss, selle tõttu elab Jäär käesolevas hetkes. Teda huvitavad teod, mitte sõnad. Sa ei saa teda meelitustega ära osta, sest ta näeb sind läbi. Ta ei mõista armastuse keelt. See pole üldse tema moodi. Sõnade ritta seadmine jäägu Kaalude või Kaksikute osaks. Jäär on esimene tulemärkidest, ta tegutseb instinktide ajel. See ongi tema kehakeel. Talle ei meeldi intellektualiseerida kolm tundi jutti, ta tahab kiirust ja tõhusust.

 

 

Hea on aga see, et ta ei näe põhjust, miks ta peaks valetama hakkama. Ta ei hakka sind tüssama juba puhtalt sellepärast, et ta teab väga hästi, mida ta tahab. Kui tal on probleem, siis ta räägib sellest. Kui ta tahab, et sa ta rahule jätaksid, siis ta ütleb seda. Tema jaoks ei ole keelatud teemasid, ta ei armasta keerutamist. 

 

Jäär on väga otsekohene ja aus

Ta teab, et need, kes teda hindavad, ei jäta teda maha hoolimata tema otsekohesusest, teised tehku nagu heaks arvavad. Tal ei ole aegagi nii palju, et järele uurida, kas ta oma sõnadega tegi kellelegi haiget või mitte. Ta on krooniliselt taktitundetu inimene, kellel tuleb teinekord tugevasti delikaatsusest puudu. Kui sa teda tüütad esimesel kohtumisel, ei hakka ta isegi tegema viisakusest nägu nagu kõik oleks korras, vaid näitab otse välja, et ta tunneb sinuga kõige suuremat igavust. Või lahkub samal hetkel ja ütleb, et läheb sõpradega kokku saama parem. Tema ise ei näe selles mingit probleemi. 

Erinevalt Kaaludest on Jääral raske panna end teise inimese asemele. Tal on raske mõista teiste tundeid. Ta ei pea vajalikuks varjata seda, mis ta hinges toimub ja ütleb alati välja selle, mida ta mõtleb. Ta ise usub, et kõik teised on samasugused nagu tema. Ta ei arva, et keegi oleks tema käitumisest šokeeritud või et ta võiks kedagi oma sõnadega solvata. Seega jah, ta on otsekohene ega keeruta. Temast on lihtne aru saada, aga ta ise peaks ka pingutama natukenegi, et mõista paremini teiste tundeid.  

Kommentaare ei ole