{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : milline päev toob sinu tähemärgile kõige rohkem õnne sellel nädalal

    JÄÄR - reede, 22. juuni Nädalalõpp toob Jäärale head õnne kaasa. Nädalavahetus peaks talle tooma ühe kaua o...

 


 

JÄÄR - reede, 22. juuni

Nädalalõpp toob Jäärale head õnne kaasa. Nädalavahetus peaks talle tooma ühe kaua oodatud hea uudise, mis kõikide märkide järgi on seotud rahaasjadega. Mitmed head võimalused on tekkimas. Veenus ja Merkuur saadavad head õnne sellel päeval Jäärale, Jupiter hoiab aga tema tuju üleval ning toob talle rahaõnne terveks päevaks.


SÕNN - neljapäev, 20. juuni

Kokkuvõttes on Sõnni ees ootamas väga hea nädal ent neljapäeval avaneb võimalus viia üks plaan ellu. Planeetide seis on sellel päeval väga hea, tundub, et asjad hakkavad liikuma õiges suunas. Kuu ja Uraan moodustavad sel päeval positiivse aspekti.


KAKSIKUD - pühapäev, 23. juuni

Pühapäev toob Kaksikutele head õnne kaasa. Võib isegi juhtuda, et Kaksikute märgi esindaja leiab sõnajalaõie. Kaksikute elus on algamas uus ja põnevam ajajärk. Nädalavahetusel toetab Kaksikute esindajaid hea õnne planeet Jupiter ise.

 

VÄHK - teisipäev, 18. juuni

Nii esmaspäev, kui teisipäev peaksid tooma Vähi tähemärgi esindajatele head õnne kaasa. Merkuur ja Veenus sisenevad 17. juunil tema märki ning toovad talle külakostiks kaasa väga häid uudiseid. Mõlemad planeedid toovad lisaks Vähile ka õnne armastuses ja rahaasjades. 

 

 


LÕVI - pühapäev, 23. juuni

Tundub, et ka Lõvi leiab sellel nädalavahetusel oma sõnajalaõie. Teda on ees ootamas üle ootuste hea nädalavahetus, mis peaks ära viima kõik tema mured. Jupiter Kaksikutes ei unusta Lõvi.


NEITSI - neljapäev, 20. juuni

Neljapäev toob Neitsile head õnne kaasa. Planeetide seis on väga hea. Neljapäevane päev peaks talle tegema ühe väga toreda üllatuse. 


KAALUD - kolmapäev, 19. juuni

Üks ootamatu vahejuhtum peaks kolmapäevase päeva jooksul aset leidma, mis peaks tegema Kaalude meele väga rõõmsaks. Hea õnn saadab teda terve päeva. Kõik viimase aja pinged peaksid tänu sellele kaduma. 


SKORPION - teisipäev, 18. juuni

Merkuur ja Veenus sisenevad Vähi märki esmaspäeval ja toovad sellega kõikidele Skorpionitele head õnne kaasa. Kuu on sel päeval aga Skorpioni märgis. Neptuun, Merkuu ja Veenus viivad kõik Skorpioni mured minema ning teevad ta hingele pai. 

 

 


AMBUR - laupäev, 22. juuni

Väga tore nädalavahetus on ees ootamas kõiki neid, kes on sündinud Amburi tähtkujus. Laupäeval särab taevas täiskuu Kaljukitse märgis, mis paneb Amburit nägema oma elu läbi roosade prillide. Asjad hakkavad taas liikuma õiges suunas. 


KALJUKITS - laupäev, 22. juuni

Ehkki Päike on sisenenud laupäeval Vähi märki, jäädes seega Kaljukitse märgiga vastasseisu, särab laupäeval täiskuu Kaljukitse märgis, mis peaks kõikide märkide järgi muutma teda veelgi ambitsioonikamaks. 


VEEVALAJA - neljapäev, 20. juuni

Neljapäevane päev võimaldab Veevalajal hinge tagasi tõmmata. Planeetide seis on väga hea. Kuu on neljapäeval Amburi märgis, tänu sellele õnnestuvadki Veevalajal kõik ettevõtmised. Üks tore kohtumine peaks sel päeval aset leidma. 


KALAD - kolmapäev, 19. juuni

Päike on sisenemas Vähi märki, see aga tähendab, et paremad ajad on Kalade elus algamas. Kolmapäevane päev toob talle aga rohkem õnne, sest kõik planeedid on tema poolt. Neptuun, Kuu ja Saturn moodustavad väga hea aspekti, muutes Kalade esindajat ambitsioonikamaks ja leidlikumaks. Kõikide märkide järgi saab ta sel päeval ka raha juurde.


Kommentaare ei ole