{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : järgmine nädal võib tulla natuke keerulisem nende tähemärkide esindajate jaoks

 Planeetide seisu vaadates tundub, et kahe tähemärgi esindajaid ei ole ees ootamas just kõige parem nädal. Õnneks leidub igale prob...

 Planeetide seisu vaadates tundub, et kahe tähemärgi esindajaid ei ole ees ootamas just kõige parem nädal. Õnneks leidub igale probleemile lahendus. 

 


 



Mõned probleemid on ootamas ees neid, kes lootsid, et järgmisel nädalal saab lõpuks ometi hinge tagasi tõmmata. Planeetide seis ei ole alati kõige parem. Ent iga raskus muudab meid tugevamaks. Asja tuleb seega võtta võimalikult filosoofiliselt ja mitte ärrituda selle peale, mida me muuta ei saa. Valitsev õhkkond meie ümber on muutumas. Uus aastaaeg on algamas järgmisel nädalal. Suvi on kätte jõudmas. Veenus ja Merkuur sisenevad Vähi märki 17. juunil, muutes meid nostalgilisemateks ja emotsionaalsemateks. Pole siis ka imestada, kui emotsioonide lained ühel hetkel lihtsalt üle pea löövad. 

 

Milliste tähemärkide esindajaid ei ole ees ootamas kõige parem nädal? 

 

 

LÕVI

Lõvi peab aega maha võtma järgmisel nädalal ja tegema pausi. Ehkki Lõvi võib tunda end inspireerituna hetkel rohkem, kui kunagi varem, ei ole praegu õige aeg tormamiseks. Päike, Merkuur ja Jupiter aitavad Lõvil minna õiges suunas. Käimasolev Kaksikute aeg on Lõvide jaoks väga hea. Suhtlemisepuudust ei tohiks tal praegu ette tulla. Energiat ja jõudu jääb tal ülegi ja tahtejõust ei tule ka puudu. Ainult, et kui ta ette ei vaata, võib liigne tormamine ja tegutsemine talle endale liiga kalliks maksma minna. Merkuur on sisenemas Vähi märki ja selle tõttu võib juhtuda, et Lõvil on raske öelda oma arvamust tagasi. Ta võib pisiasjadest ärrituda, olla palju emotsionaalsem ja tundlikum ja kuna tal on raske mõnikord end tagasi hoida, siis elab ta teiste peal oma halba tuju välja.  Kui Lõvi õpib kriitikal vahet tegema ja kuulama teisi rohkem, võib järgmine nädal kokkuvõttes tulla väga hea. 

 

 

Seda enam, et uued tuuled on puhuma hakkamas. Tema soovid ja tahtmised on muutumas ning selle tõttu võib ka juhtuda, et ta hakkab liiga suurelt unistama ning õhulosse ehitama. Hea oleks, kui ta varuks kannatlikkust, sest Uraani aspekti tõttu võib tal tekkida tahtmine tegutseda liiga ruttu. Järgmisel nädalal peab ta meeles pidama hoopis, et iga asi omal ajal ja laskmata karu nahka ei müüda.

 

 

AMBUR

Mitmed planeedid on praegusel hetkel Kaksikute märgis, jäädes seega Amburi märgiga vastasseisu. Selle tõttu võib Ambur tunda praegu nagu kogu tema elu seisaks. Tegelikult tuleks kasutada aga seda aega ära hoopis selleks, et tegeleda rohkem iseenda ja oma sisemise maailmaga ning lasta kõigel ülejäänul lihtsalt minna. Saturn Kalade märgis soovitab Amburil luua kord oma isiklikus elus, sest viimase poole aastaga on paljud asjad väljunud kontrolli alt. Samuti oleks hea, kui ta paneks paika uued eesmärgid ja mõtleks selle peale, mida ta tegelikult tahab, millised on tema tõelised soovid ja vajadused. 

 

 

Kui tavaliselt on Amburil alati mitu varuplaani, siis viimased ajad on pannud teda iseendas kahtlema. Ta ei usu enam midagi, ta ei ole enam mitte milleski kindel. Asjad on väljunud kontrolli alt. Ent nagu öeldakse teevad raskused meid ainult tugevamaks ja võib juhtuda, et järgmise nädala lõpus leiab ta oma olukorrast väljapääsu ja saab sellest ummikust lõpuks ometi välja. Seda enam, et Veenus on sisenemas Vähi märki 17. juunil, aidates Amburil paremini oma tunnetega toime tulla ning lahendada ära kõik erimeelsused lähedastega. Armastuse planeet aitab Amburil suhteid parandada ning ennast paremini väljendada. Ning julgustab Amburit rohkem vaatama seda, mis toimub tema sees ja pöörama vähem tähelepanu sellele, mis toimub väljas. 



Kommentaare ei ole