{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : 6. juunil on taevas noorkuu Kaksikute märgis. Sellel päeval võib aset leida üks kohtumine, mis muudab elu

 Suve alguseni, mida me kõik kannatamatult ootame, on jäänud kõigest paar nädalat. 6. juunil aga on taevas noorkuu, mis paneb meid ...

 Suve alguseni, mida me kõik kannatamatult ootame, on jäänud kõigest paar nädalat. 6. juunil aga on taevas noorkuu, mis paneb meid võib-olla nägema paljusid asju oma elus läbi teise vaatenurga. Noorkuu leiab aset Kaksikute märgis, see aga tähendab, et mitmed ootamatud ja tähtsad kohtumised peaksid just homse päeva jooksul aset leidma. 


 


Järgmine noorkuu on taevas neljapäeval, 6. juunil. Kuu loomine toimub Kaksikute märgis. Kaksikud on aga tuntud oma muretu loomuse, rõõmsameelsuse ja suure teadmistehimu poolest. Kaksikud oskavad tunda rõõmu kõige üle, mis nende elus toimub. 

Kaksikute märk on viimane kevademärk. Noorkuu Kaksikute märgis peaks aga tooma meile uusi ideid. Seekordse noorkuuga algab uus 6 kuud kestev tsükkel, mis tõotab tulla teistsugune, kui viimane. Uus tsükkel peaks kaasa tooma rohkem muretust, rohkem rõõmu ja mis kõige tähtsam - rohkem armastust. 

 


Mida toob meile kaasa 6. juuni noorkuu? 

Armastuse planeet Veenus on tihedalt seotud selle noorkuu energiaga. Samuti Junon - tegemist on asteroidiga, mis on oma nime pärinud abielu jumalannalt. Veenus, Junon ja Kuu moodustavad maagilise kombinatsiooni, mis peaks kaasa tooma armastust ja romantikat ühel või teisel moel. See uus energia aitab meil paremini mõista asju, samuti olla teiste vastu kaastundlikum ja hoolivam. Võib juhtuda, et paljud asjad saavad selgemaks ja sa näed mõnda inimest hoopis teises valguses. 

Me kõik tahame olla ju armastatud. Noorkuu Kaksikute märgis aitab meil leida seda, mille järele me kõige suuremat igatsust tunneme. Kaksikute energia paneb meid mõtlema sügavuti ning olema avatum. Võib-olla just see ongi see, mis paneb meid aru saama, milline tähendus on armastusel tegelikult. Tänu sellele võib olemasolev suhe muutuda tugevamaks või siis võid sa kohtuda uue inimesega, kes annab su elule hoopis uue tähenduse. Kui su suhe ei ole kõige parem, võib noorkuu aidata sul otsustada, mida sa tegema pead. 

 


Ära unusta teha noorkuu ajal soove

Noorkuu aeg on kõige parem selleks, et mõtelda selle peale, mida sa tegelikult tahad. Kuu energia on siis tugevam. Mõtle selle peale, mida sa tahad ja veelgi parem oleks, kui sa kirjutaksid oma soovid üles. 


Kuidas siis tuleks noorkuu ajal oma soove teha? 

 

Energeetiline puhastus

Puhasta oma kodu kõigest halvast. See aitab sul vabaneda kõigest negatiivsest, mis aja jooksul on kogunenud. Kõik sinu ümber on täis negatiivset energiat, mida sa oma mõtete ja sõnadega oled päevast päeva koju toonud. Negatiivne energia tekib vaidluste, solvamiste, halbade mõtete, ka haiguse, leina või negatiivsete inimeste tõttu, kes su kodus on käinud. Ja kui sa ise peaksid kannatama stressi, väsimuse või masenduse käes, siis tee endale puhastav vann jämeda soolaga ning lavandliõliga.

 

Küllusetšekk  

Kui sa tead, mis asi on külgetõmbeseadus, siis sa ilmselt oled teadlik, mis on küllusetšekk. Nii nagu nimest võib välja lugeda, on tegemist rahatšekiga, milla sina ise endale teed. Sa pead tegema endale küllusetšeki 24 tundi peale noorkuud selleks, et tõmmata ligi raha ja küllust (või siis armastust, tervist, tööd, õnne jne). Kuna tegemist on tšekiga, siis mõtleme me ikka rohkem raha peale aga tegelikult võid sa soovida ju seda, mida sul kõige rohkem hetkel vaja läheb: head õnne, edu, kingitusi, kohtumisi jne. 

 


Soovide tegemine noorkuu ajal

Soovitatav on, et sa teed oma soovid 24 - 48 tundi peale noorkuud. Selle jaoks pead sa olema rahulikult ja kirjutama üles kõik oma soovid, kavatsused ja plaanid järgnevaks 30 päevaks. Võta selleks näiteks vihik ja kirjuta iga rea peale 1 soov. Mõtle kõigele sellele, mida sa tahaksid täide viia, ära teha ning mida sa endale sooviksid. Ole võimalikult täpne ja kirjuta olevikuvormis, minavormis ning positiivselt (ma tõmban oma ellu häid ja siiraste kavatsustega inimesi). Kõik see, mida sa soovid, puudutab sind ennast. Ära tee kellegi teise eest soove. Kirjuta näiteks üles 10 soovi, mille täideminekut sa soovid järgneva 4 nädala jooksul. Samuti võid sa kasutada ära seda aega, et kirjutada üles kõik see, mille eest sa oma elus tänulik oled. Või siis näiteks see, millest sa vabaneda soovid. Veelgi parem, kui sa vaatad seda nimekirja iga päev ning loed seda, kui positiivset mantrat.


Unistuste tabel

Sea endale suured eesmärgid. Ja et sul vahepeal need eesmärgid meelest ei läheks ja oleksid kogu aeg silme ees, siis koosta endale eesmärkide ja unistuste tabel. Ehk siis sul tuleb koostada väike pildipank ja panna see seina peale. Sa võid selleks kasutada pilte või joonistusi oma eesmärkidest. See aitab sul paremini keskenduda ja töötada oma eesmärkide nimel. 


Kiri universumile

Miks sa ei võiks kirjutada ühe kirja ja rääkida oma olukorrast, sellest, millest sa tahaksid oma elus vabaneda ja sellest, mida sa igatsed oma ellu. Kirjuta oma soovidest ja unistustest. Ja jällegi ole võimalikult täpne. Kui sa tahad uut maja osta, siis kirjuta millist maja ja kus. Kirjuta positiivses vormis. Ning ära unusta tänada. Ja kujuta oma peas juba ette, et su soovid on täitunud (täitumas) ning seejärel pane kiri ära silma alt, unusta kõik oma mured ja ole lihtsalt tänulik. Kui sa ei taha kirja alles hoida, siis võid sa ta ära põletada.Kommentaare ei ole