{ads}

HIDE

Viimased

latest

Emad on tulivihased : Indianapolises asuvasse söögikohta ei lubata enam imetavaid emasid ja alla 5-aastaseid lapsi

 Ilmselt ei kujutanud selle restorani juhtkond ise ka ette, millise pahameelelaine vallandavad nende söögikoha uued reeglid külasta...

 Ilmselt ei kujutanud selle restorani juhtkond ise ka ette, millise pahameelelaine vallandavad nende söögikoha uued reeglid külastajate seas. 

 


 


Ameerika Ühendriikides Indianapolises asuv taimetoidu söögikoht vallandas oma külastajate seas suure pahameelelaine sellega, kui nad olid sotsiaalmeedias postitanud oma uued siseruumide reeglid, mille järgi nende söögikohta ei ole enam oodatud alla 5-aastased lapsed ja imetavad emad - põhjuseks tõid nad välja soovi pidada kinni sanitaarnormidest. Samas postituses seisab : "Kallis klient. Me oleme investeerinud oma raha, tööd, tervist ja unistusi, et viia ellu oma eesmärki. Me tahame võidelda kliimamuutuste vastu valides paremat toitumist. Kahjuks aga ei saa me enam oma söögikohta lubada väikeseid lapsi, vastsündinuid ja kõiki alla 5-aastaseid lapsi, et pidada kinni sanitaarnormidest. 

 

Me teame, et see võib teis tekitada meelepaha. Ärge olge pahased meie peale, vaid nende peale, kes on tulnud meie juurde sööma ja jätnud kasutatud mähkmed laua peale või kes on imetanud avalikus kohas oma last. See ei ole see mälestus, mida ma tahaksime oma teistele klientidele jätta. "

 

@vegan_hoosier Plantastic Indy in Indianapolis has made the worst mistake!! Come to my vegan restaurant Lucky Lemon Bakery and I will give breastfeeding moms a lactation cookie. #veganrestaurant #momsoftiktok #breastfeeding #indiana #indianapolis #parentsoftiktok #rant #angrymom #greenscreen ♬ original sound - Heather Dame

 

Postitus, mis avaldati 9. juunil 2024, on vahepeal kustutatud. Ilmselt sai see liiga suure kriitikatulva osaliseks.  

 

 


"Vabandage väga, aga see on ebaseaduslik!", kirjutas üks lugeja

"Plantastic Indy teeb väga suure vea! ", kirjutas üks TikToki kasutaja Heather Dame : " Ma sattusin hommikul seda Instagrami postitust lugema, kus seisis, et nad ei luba enam alla 5-aastaseid lapsi ja imetavaid emasid oma ruumidesse, et hoida sanitaarnorme. Vabandage väga, aga see on ebaseaduslik!". Indiana osariigis on naisel seadusega lubatud imetada oma last igal pool. 


Söögikoht katsus kriikatulvale vastata, kinnitades, et nende soov on lihtsalt kinni pidada sanitaarnormidest. "Ma ei ole imetamise vastu. Ma olen mustuse vastu. Ma tahan süüa puhastes ruumides. Mis ajast on õigus panna kakat laua peale? Sest kasutatud mähe ei olegi midagi muud."

Kommentaare ei ole