{ads}

HIDE

Viimased

latest

Veevalaja

     Veenus lahkub esmaspäeval sinu märgist, et liikuda edasi Kalade märki. Võib-olla paneb see sind kahtlema iseendas ja om...


 

 

 Veenus lahkub esmaspäeval sinu märgist, et liikuda edasi Kalade märki. Võib-olla paneb see sind kahtlema iseendas ja oma võimetes. Ära lase kahtlusi oma hinge. Nädala alguses on Kuu Jäära märgis, nädala keskel aga Sõnni märgis. Nädalavahetusel on Kuu Vähi märgis.


Armastus

  Kui sa oled juba paarisuhtes,  ei tunne sa end võib-olla kõige paremini järgmisel nädalal. Hoolimata sellest, et sa ei ole üksi, on sul tunne, et keegi sind ei mõist ega saa sinust aru. Sa vajad kedagi, kes mõistaks sind ka ilma sõnadeta ja kes saaks aru sinu soovidest.

Kui sa oled vallaline, ei tea sa ilmselt isegi praegu, mida sa õieti tahaksid. 


Raha

Pluuto halva aspekti tõttu võivad mõned probleemid tekkida, seega ole ettevaatlikum. Organiseeri oma rahaasju paremini, nii leiad sa ka kiiremini lahendusi oma probleemidele.

 

 

Tervis

Hoia end soojas. Su tervis ei ole sugugi nii tugev nagu sina seda arvad, seega hoolitse enda eest rohkem. Ära unusta tervislikke eluviise ja positiivset mõtlemist.

 

Töö

Merkuur toetab sind praegu kõikides ettevõtmistes. Sa oled tark, sul on selged plaanid ja sa leiad vahendeid, mille abil kõikidest takistustest üle saada. Järgmisel nädalal peaks kõik hästi minema, ühtegi probleemi ei tohiks ette tulla. 

 

Pere

Planeedid kaitsevad ka su pereelu. Tänu sellele on sind ees ootamas rahulik nädal.

>

Kommentaare ei ole