{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     Kuu sinu märgis on konjunktsioonis Jupiteri ja Uraaniga. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad täna aset leida. Marss Vee...


 

 

 Kuu sinu märgis on konjunktsioonis Jupiteri ja Uraaniga. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad täna aset leida. Marss Veevalajas võib tekitada stressi. Päike on Kalade märgis. 


Armastus

Võttes arvesse praegust Veenuse aspekti, peaksid sa olema täna üsna heas tujus. Tänu sellele peaks tänane päev tulema meeldiv, vähemalt võib su kaaslane olla sinuga rahul. Kui sa oled vallaline, mõtled sa liiga palju armastuse peale. Ilmselt haarad sa härjal sarvist ja otsustad tegutsema hakata.

 

Raha

Su rahaasjad hakkavad liikuma paremas suunas, oli ka aeg, sest kõik need probleemid on pannud sind liiga palju muretsema. 

 

 

 

 

Tervis

Jupiter ja Marss tegutsevad sinu tervise sektoris, tänu sellele pole sul vaja ühtegi terviseprobleemi karta. Sa peaksid olema heas vormis nii füüsiliselt, kui vaimselt. 

 

Töö

Kui sa lähed selle mõttega tööle, et täna tuleb hea päev, siis nii ka läheb. Unusta kõik oma probleemid ja usu rohkem iseendasse.

 

Väike nõuanne:  ära muretse nii palju, stress teeb haigeks

 

Kommentaare ei ole