{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaalud

     Veenus siseneb Kalade märki 11. märtsil, selle tõttu võid sa hakata liiga palju oma partnerit idealiseerima. Nädala alg...


 

 

 Veenus siseneb Kalade märki 11. märtsil, selle tõttu võid sa hakata liiga palju oma partnerit idealiseerima. Nädala alguses on Kuu Jäära märgis. Nädala keskel on Kuu Sõnni märgis, selle tõttu vajad sa suuremat turvatunnet. See võib panna sind ka mõtlema oma majandusliku seisu peale. Nädalavahetusel on Kuu Vähi märgis, tõenäoliselt tahad sa veeta rohkem aega oma lähedastega.


Armastus

Kui sa oled juba paarisuhtes, tahad sa ilmselt leida võimalust, et olla oma kaaslasega kahekesi. Tõtt tunnistades peaks selline ajade käik su elukaaslasele meele järgi olema. Ära ainult muutu liiga romantiliseks ja ära ole liiga nõudlik oma kaaslase vastu. 

Vallalised: ilmselt ei tule sul suhtlemisest praegusel hetkel puudust, aga midagi tõsist kahjuks silmapiiril ei ole. 


Raha

Planeetide seisu vaadates tundub, et midagi märkimisväärset ei tohiks juhtuda. Ainult Saturn mõjutab sinu rahaasju.

 

Tervis

Tundub, et ükski terviseprobleem ei tohiks sind kimbutada praegusel hetkel. Võib-olla tunned sa ainult suuremat väsimust. 

 

Töö

Kõikide märkide järgi tundub, et sind on ees ootamas head uudised. Võib-olla on tegemist preemiaga, võib-olla palgakõrgendusega, võib-olla lihtsalt toetusega. 

 

Pere

Suhe lastega peaks olema väga hea, isegi, kui lapsed on hetkel oma isiklike probleemide tõttu natuke tujust ära. Katsu leida siiski võimalusi, et nendega rohkem rääkida. 

Kommentaare ei ole