{ads}

HIDE

Viimased

latest

Horoskoop : millist mõju avaldab 25. märtsi täiskuu Kaalude märgis?

  foto : unsplash / Mike Petrucci    25. märtsi hommikul sä...

 

foto : unsplash / Mike Petrucci

 

 25. märtsi hommikul särab taevas selle kevade esimene täiskuu Kaalude märgis. Täiskuuga kaasneb kuuvarjutus. Sellega koos algab varjutuste hooaeg, mis leiab aset kaks korda aastas. Millist mõju avaldab see täiskuu meile?

21. märtsil sisenes Päike Jäära märki, koos sellega algas uus astroloogiline aasta. Ka kevad on ametlikult alanud, loodus on tärkamas, lilled on õide puhkemas. Loomad on talveunest ärkamas, linnud, kes on talveks soojale maale rännanud, on tagasi jõudmas. Meie aga kõige selle sagimise keskel ei jõua ilusaid ilmu ära oodata.

Planeetide energia aga kutsub meid üle vabastama end sellest, mis on muutunud koormavaks. Merkuur Jääras soovitab oma elu üle järele mõtelda ning seada endale uued ja julgemad eesmärgid. Kuu Kaalude märgis soovitab otsida tasakaalu ja harmooniat. 

Mis puutub suhetesse, siis on soovitatav olla järeleandlikum, mõistvam ja tolerantsem.

 

 

Igal Kuu faasil on oma tähendus. Täiskuu ajal on näiteks energia tase kõige kõrgem ja seega tugevam. Täiskuu energia sõltub aga suurel määral sellest, millises konstellatsioonis Kuu on sellel hetkel. 25. märtsil särab Päike Jäärade märgis, valgustades Kuud Kaalude märgis. 

Mõlemad tähemärgid, mis teineteist täiendavad, soovitavad meil leida tasakaal oma isikliku - ja tööalase elu vahel. Kuidas täita oma töökohustusi ilma, et lähedased sellepärast tunneksid ennast üksi? Kuidas leida rohkem aega enda jaoks? Kuidas investeerida paremini oma suhetesse? 


Millist mõju avaldab 25. märtsi täiskuu tähemärkidele? 

Kaalud, Jäär, Vähk ja Kaljukits peaksid kõige rohkem tundma seekordse täiskuu mõju. See päev peaks tooma kaasa palju häid võimalusi nende jaoks.

Sõnn, Kalad ja Neitsi peaksid samuti saama oma osa heast õnnest. Mitmed head võimalused on ka nende jaoks tekkimas. 

Ambur, Lõvi ja Skorpion kasutavad hetkelist segadust ära, et luua kord oma asjades. Ka nemad saavad lõigata head kasu täiskuu energiast. Eriti peab see paika Amburi puhul. 

Kaksikud ja Kaalud aga võivad tunda ootusärevust. 

 

 


Ära unusta ka kasutada täiskuu energiat rituaalide tegemiseks, mis aitavad head õnne ligi tõmmata!


Täiskuu rituaalid

Rituaal, mille abil oma soove täiskuu abil ellu viia

Tegemist on hästi võimsa täiskuu rituaaliga, mis tugineb tänulikkuse energial. Sa ei pea paluma täiskuud, et ta täidaks kõik su soovid, vaid tänama teda nagu oleks su soovid juba täidetud. 

Näiteks kui sa soovid tõmmata oma ellu armastust, siis kirjuta paberile : "Ma tänan sind Kuu, et olen kohtunud tänu sinule suure armastusega." 

Sa pead kirjutama oma soovid käesolevas vormis, uskuma ise sellesse, et su soovid täituvad ning tundma juba seda tänulikkust, mida sa tunned, kui su soovid on täitunud. 

Seejärel anna oma soovid täiskuule edasi, jättes paberi, mille peale sa oma soovid kirjutasid täiskuu valguse kätte terveks ööks. Peale seda võid sa hoida seda väärtuslikku paberilehte oma öökapis, kuni su soov on täitunud. 

 

 


Rituaal, mille abil tõmmata küllust oma ellu

Kui sa soovid tõmmata oma ellu rikkust ja jõukust tänu täiskuu energiale, siis loe, mida sa tegema pead. Selle jaoks läheb sul vaja rahakotti. Tee oma rahakott tühjaks kõigest, mida see sisaldab ja jäta rahakotti alles ainult paar paberraha. Kindlasti võta rahakotist välja kõik kassatšekid, mis sümboliseerivad kulutusi. Seejärel võta oma rahakott kaasa ja mine välja. Istu pingi peale ja mediteeri, katsudes leida ühendust Kuu energiaga. Seejärel siruta rahakott täiskuu poole ja kujuta endale oma peas ette, kuidas täiskuu energia sinu poole suundub ning külvab su üle jõukuse ja rikkusega. Ära unusta Kuud tänada kõige hea eest. 

 

 


Rituaal, mis aitab head õnne ligi tõmmata

Et hea õnn leiaks sinu juurde tee, pead sa vabastama enda kodu halvast energiast. Halb energia blokeerib kõik hea ära. Hea uudis on see, et sa võid kujutada endale oma peas ette, kuidas täiskuu energia sinu kodus ajab halva energia välja ja toob asemele head õnne. 

Täiskuu ajal (või sellele järgneval kolmel päeval) tee oma kodus suurpuhastus. Puhasta kõik pinnad ära vee, musta seebi ja sidruni seguga. Seejärel võid sa viirukeid põletada, tee aknad pärani lahti ja kujuta endale ette, kuidas halba energia minema läheb. Täiskuu öösel tee aknad lahti ja kujuta endale ette, kuidas hea energia koos hea õnnega sinu koju tuleb.

Kommentaare ei ole