{ads}

HIDE

Viimased

latest

Veevalaja

     Kuu Jäära märgis nädala alguses moodustab harmoonilise aspekti sinu märgiga. Tänu sellele peaksid sa olema optimistliku...


 

 

 Kuu Jäära märgis nädala alguses moodustab harmoonilise aspekti sinu märgiga. Tänu sellele peaksid sa olema optimistlikum ja ambitsioonikam. Marss siseneb 13. veebruaril Veevalaja märki, tekitades sinus tunde nagu oleksid sa võitmatu. 16. veebruaril siseneb Veenus Veevalaja märki. Kuu on nädala keskel Veevalaja märgis ja nädala lõpus Kaksikutes. 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, võib üks ootamatu kohtumine aset leida inimesega, kes muudab kogu sinu ülejäänud elu. Kui sa oled juba kellegagi koos, võib eesolev nädal muuta teie omavahelist suhet palju lähedasemaks ja paremaks. Uuel nädalal on sinu jaoks palju toredaid üllatusi varuks, mis peaksid tegema su tuju heaks. 

 

 

 

Töö

Ilmselt leiad sa võimalused, kuidas viia oma eesmärgid ja plaanid ellu. Sind on ees ootamas kiire ja sündmusterohke nädal, igavuse üle pole sul vaja kurta. Rahaõnn peaks sulle naeratama sellel nädalal. Võib juhtuda, et sa saad suurema summa. 

 

Tervis

Sa peaksid olema terve nagu purikas. Vähemalt tundub, et su immuunsus on tugev, ükski viirus ega mikroob sind kimbutama ei pääse. Katsu ainult paremini jälgida, mida sa sööd. 

 

Nädala kokkuvõte 

Ilus nädalKommentaare ei ole