{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

     Jupiter toob sulle praegusel hetkel suuremat rahaõnne kaasa. Hoia silmad ja kõrvad lahti ning haara kõikidest headest v...


 

 

 Jupiter toob sulle praegusel hetkel suuremat rahaõnne kaasa. Hoia silmad ja kõrvad lahti ning haara kõikidest headest võimalustest kinni. Päike on Kalade märgis. 


Armastus

Kodune õhkkond võib olla pingelisem. Need paarid, kelle suhe on juba nõrk, peavad tõenäoliselt omavahel arveid klaarima hakkama. Need aga, kelle suhe toimib, mossitavad omaette nurgas. Mis puutub vallalistesse, siis oodake paremad ajad ära ja ärge tormake võhivõõra inimese käte vahele lohutust otsima. 


Töö

Täna võid sa suuri asju korda saata. Ja see meeldib sulle, tunda ennast vajalikuna ja olla tegevuses. Seda enam, et see kõik tõotab sulle suurt kasu tuua.

 

 


Tervis

Sa pead mõnikord võtma aega maha ja mõtlema iseenda peale. Su keha vajab puhkust, kui sa seda ise aru ei saa, tuletab su tervis sulle seda õigel ajal meelde.


Raha

Planeedid kaitsevad su rahaasju täna ja selle tõttu ei tohiks ühtegi suuremat probleemi täna tekkida. Ära muretse liiga palju tuleviku pärast

 

Väike nõuanne: ära otsi õnne mujalt

Kommentaare ei ole