{ads}

HIDE

Viimased

latest

Skorpion

     Kuu on Jäära märgis 12 ja 13. veebruaril, aidates sul alustada nädalat hästi ja ambitsioonikalt. Sa oled ilmselt otsust...


 

 

 Kuu on Jäära märgis 12 ja 13. veebruaril, aidates sul alustada nädalat hästi ja ambitsioonikalt. Sa oled ilmselt otsustanud viia oma plaanid ellu. Marss siseneb Veevalaja märki 13. veebruaril. Seejärel siseneb Veenus Veevalaja märki 16. veebruaril. Kuu on Sõnni märgis nädala keskel. 

 

Armastus

Väga ilus periood on sinu elus algamas. Tänu sellele peaksid sa olema heas tujus ja sellele tänu on ka suhe kaaslasega hea. Kõik tundub ilus. Naudi seda head aega. Kui sa oled aga vallaline, peaks hea õnn ka sulle naeratama. 

 

 

 

Töö

Rääkimine peaks lahenduse tooma probleemidele, mis viimasel ajal on pingeid tekitanud. Praegu on õige aeg uute plaanide tegemiseks. Ole ise ainult julgem ja ambitsioonikam. Ära unusta hoida ka diplomaatilisi suhteid ülemustega. Mis puutub rahaasjadesse, siis katsu olla kokkuhoidlikum ja ära kuluta nii palju. 

 

Tervis

Sa peaksid tundma end hästi sellel nädalal ja olema heas vormis. Su immuunsus on hetkel tugev ning tuju hea. Mitte ühtegi probleemi ei tohiks tekkida. 

 

Nädala kokkuvõte

Aina paremaks lähebKommentaare ei ole