{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

     Sellel nädalal, täpsemalt 24. veebruaril särab täiskuu sinu märgis, mis jääb vastasseisu Saturni ja Merkuuriga. Ole obj...


 

 

 Sellel nädalal, täpsemalt 24. veebruaril särab täiskuu sinu märgis, mis jääb vastasseisu Saturni ja Merkuuriga. Ole objektiivsem ja ära võta kõike nii südamesse. Kuu on nädala alguses Vähi märgis. Päike siseneb esmaspäeval Kalade märki. Selle tõttu võid sa olla tundlikum. Merkuur siseneb Kalade märki 23. veebruaril. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis katsu leida tasakaal era- ja tööalase elu vahel. Mida sõltumatum ja iseseisvam sa oled, seda parem. Seda kiiremini head võimalused tekivad. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis Marss aitab õigel ajal ja õigel hetkel muuta su suhet partneriga tugevamaks. Ära unusta teha seda, mis on sinu kohus ja ära muutu ebaõiglaseks ega liiga kriitiliseks oma kaaslase suhtes. 

 

 


Töö

Mis oleks, kui sa tuleksid ka mõne hea ideega lagedale. Või kutsu mõni kolleeg näiteks kohvile või klaasikest jooma peale tööpäeva. Sa ei tea, kui kasulikuks see võib osutuda ja millised head plaanid võivad tekkida. Katsu ennast rohkem motiveerida ja ole ettevõtlikum. Veenuse ja Marsi konjunktsiooni vaadates oleks parem, kui sa ei torma ilmaasjata. Ola kannatlik ja diplomaatiline. 


Soovitused

Sõnni kõrval leiad sa oma hingerahu tagasi. Veeda rohkem aega koos Sõnnidega ja võta kuulda nende tarku nõuandeid. 

Hoia eemale sellel nädalal Amburitest. Erinevad väärtushinnangud võivad tekitada pingeid ja arusaamatusi. Parem hoiduda.


Kommentaare ei ole