{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

     Jupiter toetab sind hetkel kõikides ettevõtmistes, Saturn võib aga pidurda sinu plaane. See võib tähendada näiteks seda...


 

 

 Jupiter toetab sind hetkel kõikides ettevõtmistes, Saturn võib aga pidurda sinu plaane. See võib tähendada näiteks seda, et töö juures läheb sul kõik hästi, kodus aga on suhted sassis. Või vastupidi. Päike on Kalades.


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis mõtle hoolega järele enne, kui sa midagi teed, mis võiks tekitada sinu kaaslases pahameele. Ära riku oma aasta lõppu, otsides oma ellu probleeme juurde. Kui sa oled aga vallaline, siis ilmselt praegusel hetkel tunned sa rõõmu niisama suhtlemisest ega taha oma vabadust nii odavalt käest anda.

 

Töö

Täna on sinu järele suur nõudlus. Sa pead igale poole jõudma ja sul tuleb kõik probleemid ära lahendada. Pane asjad tähtsuse järjekorda ja ära kurna ennast ära.

 

 

 

Tervis

Tänane päev ei alga ilmselt kõige paremini, selle tõttu oled sa terve päeva halvas tujus. Ära lase sellepärast aga tervet päeva ära rikkuda, sest paremad ajad ei ole enam kaugel.

 

Raha

Võib juhtuda, et tänane päev toob sulle rahaõnne kaasa. 

 

Väike nõuanne: mõtle ainult häid mõtteid

 


Kommentaare ei ole