{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaljukits

     Täna peaksid sa ennast tundma nii nagu eile. Praegusel hetkel oled sa üldse julgem ja ettevõtlikum ning kasutad seda ae...


 

 

 Täna peaksid sa ennast tundma nii nagu eile. Praegusel hetkel oled sa üldse julgem ja ettevõtlikum ning kasutad seda aega ära, et tegutseda ja viia oma plaane ellu. Üks sinu lähedastest peaks sind lausa selle eest kiitma. Kuu Skorpioni märgis on seotud sinu sõprade ringiga ja ilmselt pöördub üks sinu sõpradest oma murega sinu poole. Saturni ja Jupiteri aspekt on väga hea, selle tõttu võib sul tekkida tunne, et elul pole tegelikult midagi häda. 


Armastus

Armastus muudab su päeva ilusaks. Kui sa oled vallaline, võib just täna üks väga ilus kohtumine aset leida. Kui sa oled juba kellegagi koos, võib üks sündmus muuta sind su kaaslasega lähedasemaks.

 

Raha

Ära kuluta nii palju, katsu olla kokkuhoidlikum ja ettenägelikum. Loomulikult on seda palju kergem öelda, kui teha.

 

Tervis

Marss ise kaitseb su tervist, selle tõttu peaksid sa olema heas vormis ja hea tervise juures. Vaata ainult, et sa ennast ära ei kurna.

 

Töö

Võib-olla valitseb töö juures viimasel ajal pingelisem õhkkond, sul võib olla tunne, et sulle tehakse liiga. Ära mõtle ennast haigeks, katsu rääkida asjad selgeks.

 

 

 

Pere

Ära lase muudel muredel oma kodurahu rikkuda. Ole mõistvam ja hoolivam oma lähedaste vastu.

 

Suhted

Sa ei pea alati kõike välja ütlema, mida sa mõtled. Ära ole liiga otsekohene, hoia keelt rohkem hammaste taga.

 

Väike nõuanne: vaata ettepoole, mitte taha

 

 Kommentaare ei ole