{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaksikud

     Merkuur siseneb 5. veebruaril Veevalaja märki, tuues sulle kaasa uusi ja häid ideid. Kuu on Amburi märgis 5. veebruaril...


 

 

 Merkuur siseneb 5. veebruaril Veevalaja märki, tuues sulle kaasa uusi ja häid ideid. Kuu on Amburi märgis 5. veebruaril, võib-olla hakkad sa planeerima järgimisi reise. Noorkuu on taevas Veevalaja märgis 9. veebruaril, tuues sulle häid võimalusi kaasa. Kuu on Kaljukitses 8-9. veebruaril, aidates sul oma plaane ellu viia.

 

Armastus

Sa oled kõigeks valmis, et võita taas oma kallima süda. Ära ainult hakka teda lämmatama oma liigse hoolitsusega. Pereelu peaks olema rahulik ja ilmselt sa muud ei soovigi praegusel hetkel. Sa oled õnnelik oma väikeses pesas. Kui sa oled aga vallaline, on sind ees ootamas nädal täis üllatusi. 

 

 

 

Töö

Kui sa oled uue töökoha otsingutel, peaks uus nädal tooma sulle häid uudiseid kaasa. Ka teised võivad kindlad olla, et eesolev nädal tuleb üsna hea. Mis puutub rahaasjadesse, siis katsu olla mõistlikum ja kulutada vähem. 

 

Tervis

Ära unusta võtta aega puhkamiseks. Katsu midagi teha, mis aitaks maandada pingeid. Ära kurna ennast ära, muidu muutud sa liiga närviliseks ja selle all kannatavad su lähedased. Üldiselt aga tundub, et sa peaksid olema hea tervise juures. 

 

Nädala kokkuvõte

Üsna heaKommentaare ei ole