{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaksikud

    Marss ja Neptuun ning Päike ja Veenus vaatavad sinu poole üsna heatahtliku pilguga. Kasuta seda head võimalust ära, et l...


 

 

Marss ja Neptuun ning Päike ja Veenus vaatavad sinu poole üsna heatahtliku pilguga. Kasuta seda head võimalust ära, et luua kord oma rahaasjades. Ära unusta seda vana tõde, et kes otsib, see leiab. Praegusel hetkel on sul palju häid ideid, rakenda need ellu. Isegi, kui kõik läbi ei lähe, siis üks peaks ikkagi toimima. Enamik planeete, mis praegu on Kaljukitse märgis, sisenevad varsti Veevalaja märki ja just see aitabki sul oma elujärge paremaks muuta, sest tänu sellele saad sa tegevusvabadust juurde. Võta kõik pakkumised vastu. 


Armastus

Merkuur hoiab sind halbade üllatuste eest. Täna on sind ees ootamas väga hea päev. Ilmselt leiab su kaaslane võimaluse, kuidas sinu eest paremini hoolitseda või näitab lõpuks ometi välja, mida ta sinu vastu tunneb. 

 

Raha

Kontrolli kõik eelnevalt üle, millele sa alla kirjutad, et sa endale ise halba ei teeks ja probleeme kaela ei tõmbaks.

 

Tervis

Hoia oma tervist ja söö tervislikumalt.

 

Töö

Mõnikord on sul tunne, et sa oled nähtamatu. Või ei arvesta teised sinuga üldse. Ega küsi sinu arvamust. Ära hakka ennast piinama muretsemisega, mõtle positiivselt ja asjad lahenevad ise.

 

 

 

Pere

Ära mõtle asjadele, mida sa ei taha. Ja hoia rohkem oma keelt hammaste taga.

 

Suhted

Veeda rohkem aega selliste sõpradega, kes ka sind oma hea tujuga nakatavad.

 

Väike nõuanne: ole iseenda vastu hea

 

 Kommentaare ei ole