{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaalud

     Merkuur siseneb Veevalaja märki 5. veebruaril ja toob sulle uusi ning häid ideid kaasa. Noorkuu on taevas Veevalaja mär...


 

 

 Merkuur siseneb Veevalaja märki 5. veebruaril ja toob sulle uusi ning häid ideid kaasa. Noorkuu on taevas Veevalaja märgis 9. veebruaril. Kuu on Amburi märgis 5. veebruaril ning Kaljukitse märgis 7-8. veebruaril. 


Armastus

Kodune õhkkond peaks olema rahulik. Ühtegi probleemi ei tohiks tekkida ja kui mõni arusaamatus või lahkheli peakski tekkima, leiad sa võimaluse, kuidas seda kohe lahendada ja nii jäävad suuremad pahandused ära. Kui sa oled vallaline, on sind ees ootamas väga hea nädal. Ära ole ainult liiga tagasihoidlik ja kuula oma südant. 

 

 

 

Töö

Planeetide seis sellel nädalal on väga hea. Võiks isegi öelda, et sa oled planeetide soosingus. Haara kõikidest headest võimalustest lennult kinni. Võib ka juhtuda, et eeolev nädal toob sulle häid uudiseid, mis võivad olla seotud palgatõusu või ametikõrgendusega. 

 

Tervis

Hoolitse rohkem oma tervise eest, ära unusta vitamiine võtta ja panna ennast soojalt riidesse, nii ei saa väikesed külmetushaigused sulle paha teha. Jälgi ka paremini, mida sa sööd.

 

Nädala kokkuvõte

Üsna rahulik nädal


Kommentaare ei ole