{ads}

HIDE

Viimased

latest

Ambur

     Planeetide seis on praegu väga hea. Ilmselt tunned sa seda ka ise. Juhuseid ei ole - üks ootamatu kohtumine võib täna a...


 

 

 Planeetide seis on praegu väga hea. Ilmselt tunned sa seda ka ise. Juhuseid ei ole - üks ootamatu kohtumine võib täna aset leida, mis muudab kogu su elu. 


Armastus

Kui sa oled juba paarisuhtes, võid sa tunda, et elu on liiga keeruline teinekord aga hoolimata sellest saada sa kõigega hakkama. Olles koos, ei karda sa midagi. Sa võid toetuda oma partnerile, sest ta armastab sind. Ja koos saate te kõikidest takistustest üle. Kui sa oled vallaline, siis katsu selgusele jõuda, mida sa päriselt tahad.

 

Töö

Hoia oma vaimset tervist, ära võta kõike nii isiklikult, ära muutu liiga emotsionaalseks ja ära reageeri üle. 

 

 

 

Tervis

Ära torma kogu aeg ringi, sa kurnad ennast nii lõpuks täiesti ära. Katsu veeta rohkem aega oma lähedastega, nemad aitavad su enesetunnet üleval hoida. Ära muutu liiga emotsionaalseks. Võta aega iseendale, tee lõunauinak võimaluse korral. Hingamisharjutusi, mis sind aitavad.  


Raha

Kui sul on praegusel hetkel rahaprobleeme, mis planeedid sulle täna appi ei tule. Ainuke lahendus, mis sulle jääb, on piirata oma kulutusi nii palju, kui võimalik ja olla kokkuhoidlikum. 

 

Väike nõuanne: vali, mida sa kirjutad ja kellele sa kirjutad


 

 

 

Kommentaare ei ole