{ads}

HIDE

Viimased

latest

24. veebruaril on taevas täiskuu Neitsi märgis (pange tähele, kallid Neitsid, teie tähetund on saabumas!)

  foto : pexels   Laupäeval, 24. veebruaril särab taevas tä...

 

foto : pexels

 

Laupäeval, 24. veebruaril särab taevas täiskuu Neitsi märgis. Milline energia seda täiskuud saadab ja mida see meile kaasa tuua võib? 

Selle talve viimane täiskuu tõuseb Neitsi märgis. Veebruarikuu täiskuud kutsutakse ka jäiseks täiskuuks.N

Neitsi on praktilise mõtlemisega maamärk. Väga arukas ja ettevaatlik. Mõnikord natuke tagasihoidlik. Neitsi on abivalmis, oskab hästi suhelda aga suhtleb palju meelsamini kirja teel, kui suuliselt. Neitsile meeldib palju lugeda, õppida ja uurida. Talle meeldib toita oma vaimu ning omandada uusi teadmisi. 

Täiskuu Neitsi märgis on väga hea selleks, et mõtelda oma tuleviku peale. Neitsi kasutab alati oma mõistust ja teeb õigeid valikuid, kui sul on vaja mõni tähtis otsus vastu võtta, tee seda eesoleval nädalavahetusel. 

 

 

 

Täiskuu rituaalid

Rituaal, mille abil oma soove täiskuu abil ellu viia

Tegemist on hästi võimsa täiskuu rituaaliga, mis tugineb tänulikkuse energial. Sa ei pea paluma täiskuud, et ta täidaks kõik su soovid, vaid tänama teda nagu oleks su soovid juba täidetud. 

Näiteks kui sa soovid tõmmata oma ellu armastust, siis kirjuta paberile : "Ma tänan sind Kuu, et olen kohtunud tänu sinule suure armastusega." 

Sa pead kirjutama oma soovid käesolevas vormis, uskuma ise sellesse, et su soovid täituvad ning tundma juba seda tänulikkust, mida sa tunned, kui su soovid on täitunud. 

Seejärel anna oma soovid täiskuule edasi, jättes paberi, mille peale sa oma soovid kirjutasid täiskuu valguse kätte terveks ööks. Peale seda võid sa hoida seda väärtuslikku paberilehte oma öökapis, kuni su soov on täitunud. 

 

 


Rituaal, mille abil tõmmata küllust oma ellu

Kui sa soovid tõmmata oma ellu rikkust ja jõukust tänu täiskuu energiale, siis loe, mida sa tegema pead. Selle jaoks läheb sul vaja rahakotti. Tee oma rahakott tühjaks kõigest, mida see sisaldab ja jäta rahakotti alles ainult paar paberraha. Kindlasti võta rahakotist välja kõik kassatšekid, mis sümboliseerivad kulutusi. Seejärel võta oma rahakott kaasa ja mine välja. Istu pingi peale ja mediteeri, katsudes leida ühendust Kuu energiaga. Seejärel siruta rahakott täiskuu poole ja kujuta endale oma peas ette, kuidas täiskuu energia sinu poole suundub ning külvab su üle jõukuse ja rikkusega. Ära unusta Kuud tänada kõige hea eest. 

 

 


Rituaal, mis aitab head õnne ligi tõmmata

Et hea õnn leiaks sinu juurde tee, pead sa vabastama enda kodu halvast energiast. Halb energia blokeerib kõik hea ära. Hea uudis on see, et sa võid kujutada endale oma peas ette, kuidas täiskuu energia sinu kodus ajab halva energia välja ja toob asemele head õnne. 

Täiskuu ajal (või sellele järgneval kolmel päeval) tee oma kodus suurpuhastus. Puhasta kõik pinnad ära vee, musta seebi ja sidruni seguga. Seejärel võid sa viirukeid põletada, tee aknad pärani lahti ja kujuta endale ette, kuidas halba energia minema läheb. Täiskuu öösel tee aknad lahti ja kujuta endale ette, kuidas hea energia koos hea õnnega sinu koju tuleb.

Kommentaare ei ole